ESTETICENTER - Medycyna Estetyczna Laseroterapia

(5.0) 100% poleca
Lublin
Cena od 1.500 zł
ESTETICENTER jest kliniką medycyny estetycznej oraz laseroterapii znajdującą się w Lublinie. Placówka specjalizuje się w małoinwazyjnych zabiegach odmładzających oraz korygowaniu niedoskonałości skóry za pomocą lasera. W jej ofercie znajdziecie także zaawansowane pielęgnacyjne zabiegi kosmetologiczne. Gabinet medycyny estetycznej i laseroterapii ESTETICENTER to idealne miejsce dla wszystkich osób, które chcą zadbać o piękny, młody wygląd. Wykwalifikowana... (terapia osoczem bogatopłytkowym Lublin)

lek. med. Michał Tarkiewicz

(5.0) 100% poleca
Lublin
Cena od 800 zł
Lek. med. Michał Tarkiewicz jest dyplomowanym lekarzem medycyny estetycznej.  Należy do Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging. Prowadzi prywatny gabinet medycyny estetycznej w Lublinie i od niedawna praktykuje także w Warszawie.  Specjalizuje się w zabiegach z zakresu medycyny estetycznej. W swojej praktyce wykorzystuje wiele skutecznych urządzeń medycznych, pozwalających na poprawę wyglądu twarzy jak i całego ciała. Jednym... (odmładzanie osoczem Lublin)

dr n.med. Ewa Dybiec - MED-EST

Brak opinii
Lublin
Cena od 800 zł do 1.500 zł
W centrum Medycyny Estetycznej MEDEST pracują lekarze medycyny estetycznej Dr n. med. Magdalena Kotarska i Dr n. med. Ewa Dybiec. W związku z rozpoczęciem działalności Centrum Medycyny Estetycznej MEDEST do końca września obowiązuje promocja w postaci 5% zniżki na WSZYSTKIE zabiegi. Dr Magdalena Kotarska ukończyła Akademię Medyczną w Lublinie w 2000 roku. Pracuje jako asystent w Zakładzie Patomorfologii Klinicznej Uniwersytetu Medycznego... (odmładzanie osoczem Lublin)
NEW International Doctors
Zobacz specjalistów z Polski
Znasz naszych międzynarodowych specjalistów?
Poznaj specjalistów z innych krajów oferujących zabieg, który Cię interesuje
  • Włochy
  • Czechy
  • Meksyk
  • Niemcy
  • Francja

dr n. med. Alicja Babik

Brak opinii
Lublin
Cena od 1.000 zł
Lek. med. Alicja Babik jest lekarzem rodzinnym, pediatrą oraz specjalistą w zakresie medycyny estetycznej. Lekarka prowadzi własny gabinet w Lublinie, gdzie oferuje pacjentom wiele możliwości w zakresie poprawy ich wyglądu i samopoczucia. Personel zatrudniony w gabinecie dba o to, aby poziom świadczonych usług był wysoki, a zabiegi przeprowadzano w bezpieczny sposób. W placówce panuje kameralna atmosfera, co jest jedną z wielu zalet tego... (terapia osoczem bogatopłytkowym Lublin)

AOB Medycyna Estetyczna lek. Alicja Ożóg Brzozowiec

Brak opinii
Chełm
Lek. Alicja Ożóg-Brzozowiec jest chirurgiem głowy i szyi, laryngologiem oraz specjalistką z zakresu medycyny estetycznej. Na co dzień współpracuje z dwiema klinikami AOB — w Lublinie oraz w Chełmie. Lek. Alicja Ożóg-Brzozowiec ma 15 lat doświadczenia w zawodzie, miała okazję uczyć się od najbardziej cenionych specjalistów z Europy. Jako członek Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej oraz Anti-Aging bierze czynny udział w licznych szkoleniach... (terapia osoczem bogatopłytkowym Lublin)

Centrum Medyczne Sanitas

(5.0) 100% poleca
Lublin
Cena od 500 zł
Centrum Medyczne Sanitas mieści się w Lublinie. Posiada również filię w Świdniku. Ośrodek zapewnia kompleksową opiekę pacjentom w ramach szerokiej oferty obejmującej konsultacje lekarskie i leczenie. Ofertę placówki stanowi między innymi dobrze rozwinięty zakres usług medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej. Chirurgia plastyczna oraz medycyna estetyczna – te dwie kategorie z szerokiej oferty usłg dostępnych w ofercie Centrum Medycznego... (terapia osoczem bogatopłytkowym Lublin)

lek. med. Magdalena Kotlińska-Torończyk

Brak opinii
Lublin
Cena od 700 zł do 1.200 zł
Lek. med. Magdalena Kotlińska-Torończyk to wysoce wykwalifikowany ekspert w zakresie medycyny estetycznej oraz otolaryngologii. Z powodzeniem prowadzi swoją własną klinikę medycyny estetycznej w Lublinie. Niezwykle doświadczona w rozmaitych zabiegach medycyny estetycznej. Oferuje usługi dotyczące twarzy jak i całego ciała. Wygładzi zmarszczki na czole, zadba o zdrową i gładką cerę, sprawi, że usta odzyskają pełny kształt, rozświetli okolice... (odmładzanie osoczem Lublin)

Ostatnio dodane zdjęcia

Wyróżnione historie

izabela749007

Jestem klientem kliniki od ponad roku i uznalam ze to dobry czas na podzielenie sie moja ocena. Klinika o bardzo wysokich standardach. Profesjonalny i bardzo mily personel. Natomiast dr Iwona Radziejewska to najlepszy lekarz medycyny estetycznej jakiego znam, i wspanialy czlowiek. Uwaznie slucha i bardzo kompetentnie radzi jak wybrac najlepszy (wcale nie najdrozszy) zabieg. Same zabiegi spod jej reki sa bezbolesne i precyzyjnie wykonane. Plus nigdy nie mialam siniaczkow po nakluciach, itp. W wyborze zabiegow zaufalam dr Radziejewskiej w 100% i nie moglam podjac lepszej decyzji. Moja twarz wyglada teraz duzo mlodziej i zdrowiej, a taki wlasnie byl cel. Polecam z calego serca!

kinga747728

Postanowiłam pierwszy raz skorzystać z zabiegu wampirzego liftingu. Chciałam by został wykonany przez wykwalifikowanego lekarza, a nie przypadkową osobę. Za namową koleżanki zdecydowałam się na klinikę Dr Legrand i to był strzał w dziesiątkę. Miejsce cudowne, ludzie niezwykle życzliwi, a efekty zabiegu wręcz przerosły moje oczekiwania - moja skóra jest jędrna, wygładzona, wyraźnie odmłodzona, odżywiona i nawilżona. Jestem przeszczęśliwa. :)