dr hab. n. med. Tomasz Grzela

Chirurgia Ogólna Warszawa  |  Flebologia Warszawa
 • 100% < 1 dnia 2
 • odpowiedzianych pytań czas
  odpowiedzi
  rekomendacje
  kolegów

Kontakt z nami

Rekomendacje

Podziel się swoimi doświadczeniami.

Czy masz osobiste doświadczenia z dr hab. n. med. Tomasz Grzela? Pomóż naszym użytkownikom i napisz o tym.


Rekomendacje innych lekarzy

Profil - dr hab. n. med. Tomasz Grzela - Chirurgia Ogólna Warszawa  |  Flebologia Warszawa

CzłonkostwoCzłonkostwo:

 • PTF - Polskie Towarzystwo Flebologiczne
 • PTLR - Polskie Towarzystwo Leczenia Ran

O mnie

Dr hab. n. med. Tomasz Grzela jest lekarzem i nauczycielem akademickim z przeszło 20-letnim doświadczeniem zawodowym. Pracę zawodową i dydaktyczną dzieli z badaniami naukowymi z zakresu medycyny molekularnej. Jest autorem oraz współautorem kilkudziesięciu publikacji w międzynarodowych czasopismach specjalistycznych.

Specjalizacja i preferowany zakres‏ zabiegów

Dr hab. n. med. Tomasz Grzela zajmuje się przeprowadzaniem kompleksowej diagnostyki dopplerowskiej żył oraz wykonuje małoinwazyjne procedury flebologiczne. To między innymi zabiegi wewnątrznaczyniowe (w znieczuleniu miejscowym), takie jak zamykanie żylaków z wykorzystaniem laseroterapii i wewnątrznaczyniowe klejenie żylaków przy pomocy systemów VenaSeal i VariClose. Poza tym jest specjalistą w zakresie różnego rodzaju skleroterapii, między innymi echoskleroterapii igłowej, wspomaganej tumescencją i mikroskleroterapii. W swojej praktyce często sięga po innowacyjny system obliteracyjny (mechano-chemiczny) Flebogrif. Pacjentów konsultuje w obszarze szeroko pojętej flebologii.

Nasz gabinet/klinika

Klinika Flebologii, w której pracuje dr hab. n. med. Tomasz Grzela, jest nowoczesną placówką medyczną zlokalizowaną w centrum Warszawy. Zajmuje się kompleksową diagnostyką i leczeniem chorób układu żylnego. Zespół kliniki to pionierzy w zakresie stosowania metody klejenia żylaków kończyn dolnych w Polsce. Jako pierwsi flebolodzy w kraju zastosowali metody klejenia żylaków przy użyciu systemów VenaSeal, VariClose i VenaBlock. W Klinice Flebologii organizowane są wysokospecjalistyczne kursy flebologiczne, które posiadają akredytację Polskiego Towarzystwa Flebologicznego. Są skierowane do lekarzy chcących poszerzać swoje kwalifikacje w zakresie diagnostyki oraz leczenia chorób układu żylnego.

Wykształcenie i doświadczenie

Dr hab. n. med. Tomasz Grzela ukończył studia na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Jest nie tylko absolwentem uczelni, ale jej wieloletnim pracownikiem naukowo-dydaktycznym. Od 1993 roku współpracuje z Pracownią Biologii Molekularnej Centrum Biostruktury WUM. Zajmuje się prowadzeniem zajęć dla studentów oraz badań naukowych. Odbył staże naukowe w Wilhelms Universitat (Munster) oraz w Kinki University (Osaka). Dawniej pełnił funkcję asystenta w Katedrze i Klinice Chirurgii Ogólnej, Naczyniowej i Transplantacyjnej Centralnego Szpitala Klinicznego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Jako pierwszy w Polsce wykonał obliterację żylaków klejem wewnątrznaczyniowym. Należy do Polskiego Towarzystwa Flebologicznego oraz Polskiego Towarzystwa Leczenia Ran. Obecnie swoje usługi świadczy w warszawskiej Klinice FLebologii.

Konsultacje

Adres e-mail:

rejestracja@klinikaflebologii.pl

Godziny otwarcia:

Poniedziałek-piątek:  8:00-20:00
Sobota: 8:00-16:00

Media społecznościowe:

Facebook

Nasze zdjęcia

Lekarze & Miejsce pracy

Pokaż więcej Pokaż mniej

Zabiegi

Info Ceny od* Ceny do*
Leczenie żylaków Laserowe usuwanie żylaków... Z 400 zł Do 9 000 zł
   Klejenie żylaków VenaSeal Z 7 000 zł
   Laserowe leczenie żylaków EVLA Z 4 000 zł
   Skleroterapia żylaków Z 400 zł Do 2 100 zł
   Laserowe usuwanie żylaków ELVeS Z 4 000 zł
   Laserowe usuwanie żylaków EVLT Z 4 000 zł
   Miniflebektomia Z 2 000 zł

Pokaż więcej Pokaż mniej

U nas można płacić kartą platniczą

Uwaga

 • Podane ceny są orientacyjne.
 • Skontaktuj się z lekarzem by uzyskać więcej informacji.

Video

Jak powstają żylaki?
04.02.2019

Jak powstają żylaki? Jakie czynniki sprzyjają powstawaniu żylaków? Opowiada dr hab. n. med. Tomasz Grzela z warszawskiej...

Artykuły

Kontakt z nami

Adresy

Chirurgia Ogólna Warszawa  |  Flebologia Warszawa
Adres
Wawelska 5
02-034 Warszawa
Polska

 • 100% < 1 dnia 2
 • odpowiedzianych pytań czas
  odpowiedzi
  rekomendacje
  kolegów