MEDICAL HAIR

(12) 100% poleca
Warszawa
Cena od: 3.000 zł do 15.000 zł
Medical Hair to sieć placówek zlokalizowanych w Katowicach, Sopocie, Warszawie, Krakowie i Lublinie. To wykwalifikowany zespół chirurgów posiadających bogate doświadczenie i wiedzę popartą wieloletnią praktyką w kraju i za granicą. Specjalizują się w zabiegach rekonstrukcyjnych w obszarze skóry owłosionej głowy. Eksperci Medical Hair są prekursorami przeszczepu pojedynczych mieszków włosowych.Instytut Medical Hair oferuje swoim pacjentom szeroką... (FUE Lublin)

dr Ryszard Mądry

Brak rekomendacji
Warszawa
Dr n. med. Ryszard Mądry jest cenionym chirurgiem ogólnym oraz chirurgiem plastycznym, specjalizującym się w zabiegach abdominoplastyki i mastopeksji. Członek wielu prestiżowych organizacji: Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej oraz Estetycznej, Polskiego Towarzystwa Leczenia Oparzeń, Polskiego Towarzystwa Leczenia Ran oraz Europejskiego Towarzystwa Leczenia Oparzeń (ang. European Burn Association). Pracuje we Wschodnim Centrum... (FUE Lublin)

Ostatnio dodane zdjęcia

Wyróżnione historie

Ja również jestem po zabiegu w Medical Hair. Operował mnie Chromiński. Miałem stripa 2400 graftów na przód. Trochę spuchłem po zabiegu ale efekt bardzo mnie zadowala. Robiłem przód. Myślę nad drugim zabiegiem na samą górę. Również wystawiam pozytywny komentarz gdyż uważam, że dobrą robotę trzeba chwalić.

Miałem przeprowadzony przeszczep włosów 13-02-2013. Polega to na zawyżaniu kosztów , a odbywa się to w prosty sposób . Jest łysina na której należy wszczepić 1800 szt. graftów , a kierownictwo tej przychodni oraz konsultant , który przemierza całą Polskę informują {wmawiają }nie wspomnę już o dr ,iż pan ma rozległą łysinę i należy przeszczepić 4000 tyś. szt. graftów . Jest różnica ? A jakie koszty o 100% wyższe i w dodatku zabiegi są rozłożone na dwie części , a tą ilość 1800 można wykonać za jednym podejściem .Przeszczepiają 900 szt. -płacisz za 2000 tyś .szt. jeszcze będą Cię informować, że otrzymasz promocyjną zniżkę -powiedzmy o 1000 zł. Lekarz ,to dr.n. med. O. i tam się kierujcie . Na pięciu lekarzy tylko Pan O. zasługuje na szacunek . Pozdrawiam