Dr n.med. Agnieszka Ledniowska

(49) 100% poleca
Kędzierzyn-Koźle
Cena od: 1.000 zł do 1.000 zł
Dr n. med. Agnieszka Ledniowska to renomowany ekspert w dziedzinie medycyny estetycznej. Wyróżniona jako Najlepszy Lekarz Medycyny Estetycznej, otrzymała tytuł Mistrzyni Urody (Kraków, 2018).Specjalizuje się w zabiegach szeroko pojętej medycyny estetycznej, zarówno dla kobiet jak i mężczyzn. Dotychczas przeprowadziła ponad skutecznych 2500 zabiegów. Ponadto pracuje również nad farmaceutykami, które są wprowadzane na rynek detaliczny i dopuszczane... (redukcja zmarszczek Kędzierzyn-Koźle)

Ostatnio dodane zdjęcia

Wyróżnione historie

Pani Doktor jest wspaniałym fachowcem potrafi doradzić jaki zabieg jest dla nas najlepszy wiele razy korzystałam z usług Pani Doktor (zabiegi mezoterapii, wypełniania zmarszczek) i zawsze byłam bardzo zadowolona szczerze polecam.

Zdecydowanie warto. Jestem zadowolona jak nigdy (wykonywałam już zabiegi w innych miejscach). Pani doktor ma wyjątkowe poczucie estetyki. Efekt jest rewelacyjny - bardzo naturalny i przede wszystkim skutecznie zniwelował zmarszczki. Wyglądam znacznie młodziej i zdrowiej. Na pewno skorzystam jeszcze wielokrotnie