Wypełnianie zmarszczek Międzyzdroje

Znajdź specjalistę na wypełnianie zmarszczek Międzyzdroje

Jak wybrać najlepszego lekarza medycyny estetycznej na wypełnianie zmarszczek Międzyzdroje? Na Estheticon znajdziesz 1 lekarzy i 0 klinik, którzy wykonują zabiegi wypełniania zmarszczek. Na temat wypełniania zmarszczek Międzyzdroje znajdziesz u nas 0 opinii, niestety na razie nikt nie podał ceny zabiegu. Możesz być pierwszy i pomóc innym w podjęciu decyzji.

dr Marcin Wilczyński
Chirurgia Ogólna – Międzyzdroje
10 lat praktyki
Odpowiada w : 100%, < 1 dnia
Cena od
1 000 zł

Wypełnianie zmarszczek Międzyzdroje

Do wypełniania zmarszczek wykorzystuje się m.in. kwas hialuronowy, kwas polimlekowy oraz własny tłuszcz. Zabiegi wypełniania zmarszczek najczęściej wykonują dermatolodzy. Usunięcie zmarszczek oraz odmłodzenie twarzy można uzyskać wykonując zabiegi takie jak: usuwanie zmarszczek toksyną botulinową, lifting nićmi, laserowe odmładzanie skóry czy też peeling chemiczny. Wypełnienia iniekcyjne pozwalają pozbyć się problemów takich jak: kurze łapki oraz inne zmarszczki w okolicy oka, zmarszczki na czole, czy bruzdy nosowo-wargowe.

Specjalista medycyny estetycznej Międzyzdroje

W Polsce zabiegi z wykorzystaniem kwasu hialuronowego i innych wypełniaczy mogą być wykonywane przez specjalistów dermatologów oraz innych lekarzy, którzy zajmują się medycyną estetyczną. Ważne jest jednak by zabieg wykonywał lekarz, a nie kosmetolog czy kosmetyczka. Chociaż powikłania mogą wydarzyć się również w gabinecie lekarskim – tylko lekarz ma odpowiednią wiedzę i możliwości by sobie z nimi poradzić. Oprócz wypełniania zmarszczek za pomocą kwasu hialuronowego można m.in. wykonać zabieg korekcji nosa kwasem hialuronowym.

Wypełnienia iniekcyjne Międzyzdroje

Kwas hialuronowy jest dobrze tolerowany przez organizm, całkowicie integruje się z tkankami skóry. Efekt zabiegu wypełnienia zmarszczek z użyciem kwasu hialuronowego utrzymuje się średnio od 5 do 8 miesięcy, dlatego jeśli mieszkasz w Międzyzdroje warto wybrać specjalistę z Międzyzdroje.

Specjaliści w Twojej okolicy