Prof. Dobosz i Partnerzy - Klinika Medyczna

(7) 100 % poleca
Gdańsk
 Prof. Dobosz i Partnerzy - Klinika Medyczna, znana też jako Klinika Dobosz, to rodzinna placówka działająca w Gdańsku od 2001 roku. Zespół specjalistów różnych dziedzin medycyny oferuje wysokospecjalistyczną opiekę medyczną także w zakresie medycyny estetycznej. Medycyna estetyczna jest jedną z najprężniej rozwijających się działalności Kliniki Dobosz. Lekarze pracujący w placówce wykonują szeroki zakres zabiegów estetycznych twarzy i ciała... (operacja zmniejszenia żołądka Gdańsk)

Specjaliści w pobliżu Gdańsk

Wyróżnione historie

Bardzo bardzo polecam klinikę oraz Pana dr Piotra Ziajkę. Rozważałam poddanie się operacji zmniejszenia żołądka Na klinikę Orchid natrafiłam w internecie. Umówiłam się na wizytę. Od samego początku doktor wzbudził moje zaufanie, sympatyczny, rzeczowy i dokładnie mi wszystko wyjaśnił tak, że od razu byłam zdecydowana na tę operację. Operowana byłam przez Pana doktora w szpitalu. Zabieg przebiegł sprawnie i bezproblemowo, ale niestety wystąpiły pewne powikłania pooperacyjne, mój stan nie był najlepszy, więc pobyt w szpitalu się przedłużył. Pan doktor cały czas był w kontakcie ze mną oraz personelem szpitala. Opieka w szpitalu również wspaniała. Atmosfera niemal rodzinna, pacjent jest zadbany na każdej płaszczyźnie poczynając od higieny skończywszy na samopoczuciu w trudnych chwilach. Z uwagi na to, że nie miał kto odebrać mnie ze szpitala, dr Ziajka osobiście mnie odebrał i odwiózł do domu. Nadal pozostaje ze mną w kontakcie kiedy potrzebuję skonsultować jakiekolwiek dolegliwości, które jeszcze się czasem pojawiają oraz wszelkie wątpliwości dotyczące funkcjonowania po takim zabiegu. Czuję satysfakcję oraz zadowolenie z tego,ze trafiłam właśnie na takiego doktora i serdecznie polecam innym pacjentom. Jeśli jeszcze kiedyś będę potrzebowała jakieś konsultacji czy zabiegów chirurgicznych lub estetycznych bez wahania udam się do kliniki Orchid.

Bylam wczoraj na konsultacji z lekarzem chirurgiem ,ala ze wzgledu na moj wiek 62 lata stwierdzil .ze nie mozna przeprowadzic operaji zmniejszenia zoladka ,ale to tylko jedna opinia ,chcialabym wiedziec czy to jest mozliwe, oraz w jakim szpitalu na terenie slaska moglabym tego dokonac na NFZ,

Filtry
Z ofertą (0)
Z opiniami (1)