Zdarza się, że pomimo naszych starań niektóre e-mailowe powiadomienia o nowych formularzach kontaktowych od Twoich pacjentów są traktowane jak spam. Najczęściej problem występuje po stronie serwera przyjmującego Twoją pocztę. W poniższym artykule dowiesz się, jak sobie poradzić z taką sytuacją i jak zapewnić, że dowiesz się o każdym nowym pytaniu.

Jeśli nie chcesz przeoczyć żadnego pytania od potencjalnego pacjenta, mamy dla Ciebie kilka opcji:

1/ Poproś webmastera o dodanie domeny estheticon.com do tzw. "białej listy" (whitelist)

Poproś webmastera o skonfigurowanie tak zwanej "białej listy" dla domeny estheticon.com. Jest to informacja dla serwera pocztowego, że e-maile od nas nie muszą być kontrolowane przez antyspamowe filtry i wiadomości muszą zawsze być dostarczone do Twojej skrzynki.

Biała lista może być ustawiana w różny sposób w zależności od systemu, z którego korzystasz, ale Twój administrator na pewno sobie z tym poradzi, jest to dla niego rutynowa sprawa.

Na przykład w Gmailu biała lista ustawiana jest zgodnie z instrukcją >>

2/ Powiadamianie za pośrednictwem SMS-a

W administracji profilu możesz włączyć usługę powiadomienia SMS po otrzymaniu nowego formularza kontaktowego. Dowiesz się więc od razu, że pytanie od pacjenta czeka na Twoją odpowiedź. 

Tę usługę uruchomisz w prosty sposób na stronie:
https://www.estheticon.pl/eadmin/profile#want_cell_phone_for_demands
spam pl
W administracji profilu wpiszesz numer telefonu i oznaczysz pole " Przesyłać powiadomienia o pytaniach od pacjentów".

3 / Powiadamianie o pytaniach za pośrednictwem alertów aplikacji

Zainstaluj naszą aplikację, aby uzyskać natychmiastowy dostęp do formularzy kontaktowych. Aplikacja informuje o każdym nowym zapytaniu, za jej pośrednicwem możesz również na nie odpowiedzieć. Dzięki aplikacji zawsze będziesz mieć dostęp do pytań od pacjentów. Aplikacja jest bezpłatna dla systemów Android i iOS.

Możesz ją pobrać tutaj >> https://www.estheticon.pl/app
appka
Aplikacja w telefonie ułatwia i przyśpiesza komunikację z pacjentami.

Publikowane: 21.02.2019