Czy znasz jakiegoś dobrego lekarza – swojego kolegę? Zarekomenduj go innym pacjentom

„Nie znasz jakiegoś dobrego dentysty?" Z tego typu pytaniami spotykamy się niezwykle często.

Pacjenci nie wiedzą, jak trafić do dobrego lekarza – specjalisty lub do kogo się udać, decydując się na konkretny zabieg. Nie przebywają na co dzień w środowisku lekarskim i często nie są w stanie odróżnić dobrej reklamy od prawdziwej rekomendacji. Najlepszym sposobem, jak uniknąć rozczarowania i znaleźć naprawdę dobrego specjalistę, jest rekomendacja od innych lekarzy, kolegów, którzy znają jego pracę i doświadczenie w danej specjalizacji.

Ponieważ chcemy ułatwić pacjentom wybór specjalisty, uruchomiliśmy na portalu Estheticon.pl funkcję umożliwiającą zarekomendowanie kolegi lekarza przez innego lekarza. Dzięki tej innowacji lekarz może polecać swoich kolegów, jak również otrzymywać rekomendacje od innych. Pacjentom to pomoże się zorientować, którzy lekarze są postrzegani jako specjaliści w danej dziedzinie.

Jak to funkcjonuje? Polecać można lekarzy wszystkich specjalizacji, opierając się na własnych doświadczeniach lub wiedzy lekarza. Nie ma znaczenia, czy chirurg plastyczny będzie polecał innych chirurgów plastycznych czy też lekarzy innych specjalizacji, np. dermatologów, stomatologów lub okulistów. Oceniajcie na podstawie swoich subiektywnych odczuć jak wiedzę, tak i podejście do pacjentów oraz gotowość do poszukiwania rozwiązań problemów zdrowotnych .

Rekomendację może zamieścić tylko lekarz zalogowany na naszym portalu, zarejestrować się można w prawym górnym rogu.

Publikowane: 14.01.2014