Aptos

Firma specjalizująca się w produkcji nici liftingujących do twarzy i ciała
lifting, lifting nićmi, obwisła skóra, kontur twarzy, owal twarzy, opadające policzki, bruzdy, zmarszczki

O firmie

Aptos to gruziński producent, obecny na rynku od ponad 20 lat, specjalizujący się w produkcji i dystrybucji nici liftingujących wykorzystywanych w liftingu twarzy i modelowaniu sylwetki.


Pomysł na nici Aptos powstał w 1987, a jego autorem jest chirurg Marlen Sulamanidze; nici zostały opatentowane w 1996 roku. Od tamtej pory firma opatentowała już 18 produktów i obecnie jest obecna na rynkach w 51 krajach. Zespół szkoleniowców Aptos przeszkolił już ponad 11 000 lekarzy medycyny estetycznej na świecie, aby mogli prawidłowo używać produktów firmy.

Nici liftingujące Aptos

Nici liftingujące Aptos

Produkty

Firma Aptos specjalizuje się w produkcji i dystrybucji nici liftingujących do ciała i twarzy. W jej ofercie znajdują się nici o różnych właściwościach: wchłanialne, permanentne, spiralne, z wypustkami i bez oraz wiele innych.

Produkty Aptos zrewolucjonizowały nie tylko zabieg liftingu, ale też takie operacje jak otoplastyka czy korekcja nosa. Nici Aptos mogą być również użyte do modelowania sylwetki: można je wykorzystać do liftingu piersi lub usunięcia nadmiaru skóry z ramion, brzucha czy ud.

Laboratorium Aptos

Laboratorium Aptos

Technologia i badania

Aptos to przyszłość medycyny estetycznej: firma poświęca duże nakłady na badania, aby oferować za każdym razem lepsze produkty i wyeliminować błąd ludzki. Aptos to jedna z pionierskich firm oferujących nici liftingujące, stworzona przez lekarzy dla lekarzy.

Firma stale doskonali swoje produkty, pracując nad tym, aby młodość i dobre samopoczucie były w zasięgu każdego, wyprzedzając tendencje na rynku medycyny estetycznej i oferując bezpieczne i małoinwazyjne rozwiązania.