Croma Pharma GmbH

Lider na rynku farmaceutycznym, specjalizujący się w produkcji strzykawek i wypełniaczy
zmarszczki, kurze łapki, lifting nićmi, bruzdy wargowo-nosowe, zabiegi odmładzające
Główna siedziba firmy Croma Pharma

Główna siedziba firmy Croma Pharma

O firmie

Croma Pharma GmbH to rodzinna firma założona w 1976 roku, z główną siedzibą w Leobendorf (Austria). To lider na światowym rynku farmaceutycznym, specjalizujący się w produkcji preparatów na bazie kwasu hialuronowego i strzykawek przeznaczonych do jego podawania.

W 2014 roku firma podjęła decyzję o sprzedaży sekcji, zajmującej się opracowywaniem sprzętów okulistycznych i ortopedycznych, i od tej pory działa jedynie w sektorze medycyny estetycznej.

Obecnie firma zatrudnia ponad 450 pracowników i dzięki szerokiej sieci dystrybucji jej produkty dotarły do ponad 70 krajów.

Produkty i siedziby

Austriacka firma oferuje szeroką gamę innowacyjnych produktów przeznaczonych do wykonywania nieinwazyjnych i minimalnie inwazyjnych zabiegów medycyny estetycznej, wśród których znajdują się głównie preparaty wypełniające na bazie kwasu hialuronowego, strzykawki medyczne, nici PDO i wypełniacze do ust oraz osocze bogatopłytkowe. Ponadto firma opracowała linię Universkin, która zawiera produkty przeznaczone do pielęgnacji skóry.

Rosnące zainteresowanie produktami Croma Pharma zaowocowało powstaniem nowego zakładu, całkowicie zautomatyzowanego, którego inauguracja miała miejsce w 2018 roku.

Zespół badawczy Croma Pharma

Zespół badawczy Croma Pharma

Rozwój i bezpieczeństwo

Wartości i cele firmy Croma Pharma to rozwój i inwestowanie w rozwijanie nowych, innowacyjnych produktów, które będą nie tylko bezpieczne, ale też skuteczne, a także przyczynią się do poprawy komfortu życia pacjentów.

Bezpieczeństwo i skuteczność produktów Croma Pharma opera się na automatyzacji procesów produkcyjnych, które ograniczają możliwość błędu ludzkiego do minimum i jednocześnie gwarantują najwyższe standardy jakości.