Macrolane™

Wypełniacz do modelowania sylwetki
wypełniacz, powiększanie biustu, powiększanie pośladków, modelowanie sylwetki
Macrolane

Produkt Macrolane™

Macrolane jest produktem szwajcarskiej firmy Galderma i został przygotowany z myślą o osobach, które pragną cieszyć się pięknym, odpowiednio wymodelowanym ciałem. Służy między innymi do modelowania i powiększania piersi, pośladków, a także innych partii ciała.

Macrolane to żel wypełniający, który składa się z naturalnie występującego w organizmie człowieka kwasu hialuronowego. Do przygotowania produktu wykorzystano kwas hialuronowy o dwóch różnych gęstościach: Macrolane VRF20 oraz VRF30. Współczynnik VRF (ang. Volume Restoration Factor) oznacza współczynnik przywracania objętości i opisuje, jak skutecznie i na jak długo powiększony zostanie obszar poddany zabiegowi.

Aplikowanie produktu Macrolane odbywa się w sposób inwazyjny, poprzez wprowadzenie go w tkankę podskórną. Grubość tkanki nad wprowadzonym produktem jest uwarunkowana jego podaną ilością oraz współczynnikiem VRF i powinna być dobrana przez lekarza specjalistę. Dzięki temu możliwe jest uzyskanie pięknego wyglądu bez powikłań.

Zabiegi wykonywane przy wykorzystaniu preparatu są szczególnie przeznaczone dla kobiet, które pragną powiększyć i wymodelować biust oraz pośladki. Jest także chętnie wybierany przez mężczyzn, których celem jest posiadanie zgrabnej, pełnej klatki piersiowej. Cały zabieg trwa około godziny, a jego efektu są dostrzegalne natychmiastowo. Utrzymują się one od 12 do 18 miesięcy.

Produkt Macrolane posiada znak CE, co oznacza, że został zatwierdzony w Europie jako bezpieczny produkt.