NewU

Polski producent nici liftingujących i dystrybutor urządzeń medycznych
Zobacz telefon
Powiedz, że działasz w imieniu Estheticon.pl
Zobacz e-mail
Powiedz, że działasz w imieniu Estheticon.pl
Przejdź do strony internetowej
rf, radiofrekwencja, blizny, rozstępy, plamy, zmiany skórne, zabiegi odmładzające, labioplastyka, nietrzymanie moczu, dermatologia, ginekologia, okulistyka, urologia, chirurgia plastyczna, leczenie nietrzymania moczu, blefaroplastyka, usuw, nici liftingujące, nieinwazyjny lifting, anti-aging, lifting, rewitalizacja, wolumetria, opadające policzki, foxy eye, vaginal lift, body lift, kaniule
NewU


O firmie

NewU to polska firma, będąca jednym z liderów w branży medycyny estetycznej. To również jedna z największych firm oferujących bezpieczne i certyfikowane nici do zabiegów medycyny estetycznej, dystrybuowane pod marką własną: NewU Thread Series mające szerokie zastosowanie. 

NewU dystrybuuje także wysokiej jakości urządzenia i produkty, wykorzystywane w medycynie estetycznej, m.in. Loktal – nowoczesny sprzęt do labioplastyki czy leczenia nietrzymania moczu oraz wysokiej jakości wypełniacze pod marką Revitrane. 

W ciągu ostatnich lat NewU stała się firmą oferującą szeroki wachlarz szkoleń z zakresu medycyny estetycznej, ginekologii i blefaroplastyki. Zaufało jej wielu lekarzy, klinik i gabinetów medycyny estetycznej w Polsce.

NewU

Bezpieczestwo

Priorytetem firmy jest bezpieczeństwo pacjentów oraz specjalistów medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej. Z tego względu w ofercie znajdują się produkty wysokiej klasy, opatrzone znakiem CE nadawanym produktom spełniającym wymogi jakości i bezpieczeństwa Unii Europejskiej oraz certyfikatem KFDA (Korean Food & Drug Administration).

Jakość sprzętu i produktów potwierdzają lekarze, współpracujący z marką oraz zadowolone z zabiegów pacjentki. Na poczucie bezpieczeństwa pacjentek ma wpływ również ciągły kontakt ze specjalistami NewU, którzy chętnie udzielają wszelkich informacji.

Co więcej – firma NewU współpracuje jedynie z dyplomowanymi specjalistami, którzy w procesie zakupu lub chęci skorzystania ze szkolenia, są zobowiązani do udokumentowania swoich kwalifikacji.

Szkolenie medycyna estetyczna


Szkolenia

NewU to lider wśród szkoleń zakresie medycyny estetycznej oraz ginekologii estetycznej dla lekarzy – firma organizuje ich w ciągu ponad 150. Dobre opinie osób biorących w nich udział potwierdzają profesjonalizm kadry instruktorów NewU. Aktualny harmonogram szkoleń dostępny jest na stronie NewU.

Szkolenia NewU są przeznaczone zarówno dla specjalistów stawiających pierwsze kroki w świecie medycyny estetycznej, jak i dla bardziej doświadczonych w tej dziedzinie lekarzy. Każde szkolenie składa się z części teoretycznej i praktycznej. 

Prowadzącymi są doświadczeni specjaliści medycyny estetycznej i ginekologii plastycznej. Lekarze, którzy wzięli udział w szkoleniach NewU potwierdzają, że to jedne z najlepszych szkoleń dostępnych na rynku. 

Nici liftinujące

NewU Thread Series

To marka własna firmy NewU. W jej ofercie znajduje się nici wykonane z 3 podstawowych, całkowicie bezpiecznych materiałów: NewU WHITE PDO (polidioksanon, biały polidioksanon); NewU PLLA (kwas polimlekowy); NewU P(LA/CL) (kwas polimlekowy+polikaprolakton).

NewU Thread Series to blisko 140 rodzajów nici dedykowanych liftingowi i rewitalizacji twarzy, szyi i dekoltu, wypełnianiu blizn, ale także zabiegom z ginekologii estetycznej. Efekty utrzymują się od kilku do kilkudziesięciu miesięcy.

Nici NewU Thread Series to wyrób medyczny klasy III, spełniający najwyższe wymogi jakości i bezpieczeństwa. Włókno użyte w niciach NewU dotychczas stosowane było w kardiochirurgii. Nici posiadają Certyfikat KFDA oraz oznaczenie CE, oznaczające zgodność z wymogami Unii Europejskiej.

Kaniule

Kaniule

NewU oferuje kilka rodzajów kaniuli (W-Type i L-Type), przeznaczonych do wypełnień różnymi technikami – w obszarze twarzy i ciała. Charakteryzują się m.in. specjalną technologią polerowania krawędzi Nano-Kaniuli.

Ich stosowanie niesie szereg korzyści dla lekarza i pacjentów:

  • Zabieg jest mniej bolesny, a pacjent czuje się komfortowo;
  • Aplikacja nici jest łatwiejsza, tkanki stawiają mniejszy opór;
  • Większa precyzja aplikacji produktu przy jednym wkłuciu;
  • Łatwa aplikacja produktów także o zwiększonej lepkości.

NewU to również wyłączny dystrybutor kaniuli elabo, zapewniających doskonałą wydajność i równomierność w iniekcji preparatu. Są elastyczne i dzielą się na dwa typy: TW (Thin Wall) – Cienkościenne oraz UTW (Ultra Thin Wall) – Ultra cienkościenne.

LOKTAL radiofrekwencja

Loktal

Firma NewU to dystrybutor nowoczesnego i wszechstronnego urządzenia LOKTAL, którego działanie opiera się na technologii radiofrekwencji.

Można go stosować nie tylko w medycynie estetycznej, dermatologii i chirurgii plastycznej, ale też w ginekologii, otorynolaryngologii, stomatologii, okulistyce, urologii, proktologii i neurochirurgii. Jednymi z najpopularniejszych zabiegów, w których stosuje się LOKTAL jest blefaroplastyka oraz leczenie nietrzymania moczu.

Jest całkowicie bezpieczny dla pacjentów, nie powoduje np. poparzeń, a zabiegi wykonuje się w znieczuleniu miejscowym. Lekarzom zapewnia komfort pracy – przenośny oraz wyposażony w lekką i precyzyjną głowicę. Cieszy się bardzo dobrymi opiniami specjalistów, którzy wybrali go, jako alternatywę np. dla laserów.

Wypełniacze

Wypełniacze monofazowe

Gamę preparatów oferowanych przez firmę NewU tworzą wypełniacze na bazie kwasu hialuronowego marki Revitrane, przeznaczone do odmładzania, nawilżania, powiększania ust, konturowania oraz przywracania objętości tkanek.

To preparaty monofazowe, składające się wyłącznie z ustabilizowanego kwasu hialuronowego – są spójne, elastyczne i rozkładają się bardziej elastycznie. Lekarze cenią je za doskonałą wiskoelastyczność, zgodność i równomierną oraz jednolitą iniekcję. Mają postać lepkiego żelu, który tworzy naturalną objętość. Tworzą naturalną objętość i efekt podnoszenia.

Są bezpieczne w stosowaniu, co potwierdzają przyznane im certyfikaty. Składają się wyłącznie z ustabilizowanego kwasu hialuronowego, z minimalną ilością środka sieciującego (BDDE).

Pytania o NewU Thread Series