• 1 odpowiedzi
  • 3 Lubię to

MENTOR® implanty piersiowe

P.A.D. TECHNOLOGIES

Kontakt z nami

Rekomendacje (19)

Podziel się swoimi doświadczeniami

Masz doświadczenie z produktem MENTOR® implanty piersiowe? Napisz swoją opinię i pomóż innym w podjęciu decyzji.


Obserwuj nas

Obserwuj nas na portalu, a nie przeoczysz żadnych nowości powiązanych z tym tematem.

Mentor 

Doświadczenia pacjentów P.A.D. TECHNOLOGIES


Wszystkie rekomendacje

Profil - P.A.D. TECHNOLOGIES

Motto:

Razem Tworzymy Piękno

P.A.D.Technologies Ltd.

Firma P.A.D Technologies Ltd Sp. z o.o. założona w 1993 roku zaopatruje polski rynek chirurgii plastycznej i medycyny estetycznej w produkty i materiały medyczne o najwyższej jakości, potwierdzonej polskimi i europejskimi certyfikatami bezpieczeństwa.
Personel naszej firmy, przeszkolony w zakresie stosowania wszystkich oferowanych produktów, jest cały czas do Państwa dyspozycji i udzieli Państwu wyczerpujących odpowiedzi na wszelkie pytania związane z oferowanym przez nas produktami.

Mentor® - jeden z czołowych producentów najwyższej jakości implantów piersiowych na świecie.

Implanty piersiowe wypełnione żelem są wytwarzane z silikonu medycznego w certyfikowanych fabrykach. Zaprojektowane są tak, aby spełniały wszelkie stosowne wymogi w zakresie jakości, bezpieczeństwa oraz standardów produkcji. Mentor® jest jednym z zaledwie trzech producentów implantów piersiowych, posiadających zgodę wydaną przez Amerykański Urząd ds. Żywności i Leków (USFDA), które są w sprzedaży w Stanach Zjednoczonych.
W firmie Mentor® dokładają wszelkich starań, aby ich produkty były bezpieczne, oferowały wysoką jakość i były zaprojektowane w sposób, który pozwala osiągnąć jak najlepszy efekt zabiegów estetycznych i rekonstrukcyjnych piersi.

Nasze zdjęcia

Pokaż więcej Pokaż mniej

Forum

Obserwuj nas na portalu, a nie przeoczysz żadnych nowości powiązanych z tym tematem.

Mentor 

Asymetria piersi zaraz po zabiegu

bunia
Jestem trzy dni po zabiegu (pod mięsień) moje piersi mają wygląd asymetryczny: jedna jest trochę wyżej druga niżej, ta niżej jest bardziej płaska od góry a ta wyżej zaokrąglona. Obie są nabrzmiałe i twarde. Gdy wychodziłam z kliniki lekarz zapewniał mnie, ze wszystko jest jak trzeba a ja byłam tak obolała, że nie zwróciłam na to uwagi, teraz jestem przerażona, że tak już zostanie. Powiedzcie proszę, jak było w waszych przypadkach, czy za jakiś czas, po zejściu opuchlizny położenie piersi wyrówna się? Więcej 

Implanty o profilu uhp większe niż 590ml?

Carnella
  • 28 odpowiedzi
  • 10 Lubię to
Witam, jestem posiadaczką piersi 450 i 500 ml okrągłe mentor, pod mięsień, dwa rożne ze względu na asymetrię. Jednak nie jestem zadowolona z efektu, niestety przy moim wzroście 180 cm i szerokiej klatce piersiowej te piersi giną i nie dały efektu proporcjonalnej sylwetki. dodatkowo mam bardzo szerokie biodra i ramiona i mimo stosunkowo dużych wkładek uzyskałam efekt powiększenia tylko o jeden rozmiar. z b na c. Mam warunki wg lekarza nawet na 800 ale takich nie chciałam a mój lekarz w życiu by mi takich nie zrobił. Niestety ja chciałam 500 i 550, ale dr mi odradził strasząc, ze po 10 latach ciężkie piersi będą obwisłe, a z tych będę zadowolona 20 lat. może i tak, możne te faktycznie nigdy nie obwisną, bo nie ma co... ale co to za pocieszenie jak nie po to wydałam pieniądze, żeby dalej mieć nieproporcjonalna sylwetkę i być płaska. dlatego szukam alternatywy chciałabym większy biust i profil uhp ale na wszystkich stronach u wszystkich producentów taki profil kończy sie na 590 ml. I oto moje pytanie, chciałabym w jednej piersi 590 ale w drugiej muszę mieć większą o 50ml wkładkę. Szerokość też musi być wieksza czy takie implanty w ogóle występują? Więcej 

Wymiana implantów - ból przy kolejnym zabiegu

Monika
  • 10 odpowiedzi
Witam, 3 miesiące temu miałam powiększane piersi, implant 420 ml mentory średni profil,mój wzrost 178cm waga 75 kg jestem niezadowolona z wielkości, niestety lekarz nie mógł włożyć większych za 1 razem,po dzisiejszej konsultacji , lekarz zaproponował 520 średni profil lub 620 wysoki profil. Po operacji bardzo silnie odczuwałam ból , do 3 tyg.prawie nie funkcjonowałam,mam hashimoto. Czy przy wymianie implantów ból jest znacznie mniejszy i szybciej wraca się do formy? Więcej 

Pole dance, bieganie i inne sporty po operacji powiększenia biustu

Renata
  • 6 odpowiedzi
Witam,

myślę o powiększeniu biustu. Martwi mnie sprawa powrotu do aktywności. Głównie chodzi mi o bieganie oraz o pole dance i jogę. Kiedy można wrócić do tych sportów. W jodze i pole dance ważne jest rozciąganie klatki piersiowej oraz praca rąk i tułowia.

Czy po kilku tygodniach po operacji mogę ćwiczyć dolną cześć tułowia, np. z gumami oporowymi, dużo spacerować (średnio ok. 10-15km dziennie) oraz maszerować pod górkę na bieżni czy w terenie?

Dziękuję i pozdrawiam,
Renata Więcej 

Zabiegi

Korekcja blizn
Modelowanie piersi (Lifting piersi, Mastopeksja)
   Powiększenie piersi z plastyką modelującą
Plastyczna rekonstrukcja piersi
Powiększanie piersi (Augmentacja)
Ubranka pooperacyjne

Pokaż więcej Pokaż mniej

Uwaga

  • Podane ceny są orientacyjne.
  • Skontaktuj się z lekarzem by uzyskać więcej informacji.

Artykuły

Kontakt z nami

Adresy

Adres
Belgijska 11 lok.9
02-511 Warszawa
Polska