Liposonix®

Urządzenie przeznaczone do nieinwazyjnego modelowania sylwetki
modelowanie sylwetki, redukcja tkanki tłuszczowej, miejscowa otyłość, ultradźwięki, wyszczuplenie talii, alternatywa liposukcji
Urządzenie Liposonix®

Urządzenie Liposonix®

Liposonix to urządzenie australijskiej firmy Solta Medical, które zostało zaprojektowane z myślą o osobach walczących z miejscowym nadmiarem tkanki tłuszczowej, szukającym nieinwazyjnego rozwiązania problemu. Zabieg przeznaczony jest dla pacjentów, których waga ciała jest w normie, jednak mimo ćwiczeń nie są oni w stanie zgubić zbędnych kilogramów z pewnych części ciała.

Liposonix to urządzenie wykorzystujące fale ultradźwiękowe o wysokiej częstotliwości, dzięki którym bez skalpela i przerywania ciągłości skóry możemy zredukować tkankę tłuszczową. Urządzenie jest szczególnie zalecane do usuwania nadmiaru tłuszczu z talii, ale także z innych problematycznych partii ciała, takich jak biodra, uda, bryczesy i pośladki.

Producent zapewnia, że zabieg trwa tylko 1 godzinę i pozwala w tym czasie zgubić 1 rozmiar. Zabieg jest małoinwazyjny, całkowicie bezpieczny i nie wiąże się z długą rekonwalescencją i wyłączeniem pacjenta z życia codziennego. Już po pierwszym zabiegu możemy zaobserwować spadek obwodu talii o 2,5 cm. Aby spotęgować efekty należy stosować się do zaleceń lekarza; ćwiczenia fizyczne przyczyniają również przyczyniają się do lepszych efektów. Różnica jest widoczna po 1 zabiegu już u 91% pacjentów.

Liposonix to w pełni bezpieczne urządzenie: posiada certyfikat FDA i zostało dopuszczone do użytku w Europie, Stanach Zjednoczonych, Kanadzie i Japonii.