THERMIRF®

Urządzenie RF do odmładzania skóry
radiofrekwencja, zmarszczki, anti-aging, odmładzanie skóry, usuwanie zmarszczek, RF
THERMIRF®

THERMIRF®

ThermiRF to innowacyjne urządzenie amerykańskiej marki THERMI, które wykorzystuje rewolucyjną metodę radiofrekwencji (RF) iniekcyjnej kontrolowanej termicznie. Służy do kompleksowego odmładzania skóry, jest wykorzystywana do regeneracji okolic intymnych a także leczenia nadpotliwości.

Rewolucyjność urządzenia ThermiRF wynika z faktu, iż wykorzystuje ono dokładną kontrolę temperatury, możliwą dzięki zastosowaniu kamery termowizyjnej. W zależność od miejsca stosowania zabiegu oraz oczekiwanych rezultatów, lekarz może ją precyzyjne dobrać oraz regulować. Co więcej, fale o częstotliwości radiowej mogą być podawane nie tylko powierzchniowo, ale również podskórnie, dzięki czemu wzrasta efektywność wykonywania zabiegu.

Działanie fal radiowych (RF) i podwyższonej temperatury prowadzi do zwiększenia napięcia skóry oraz poprawy jej elastyczności. Jeśli zabieg z wykorzystaniem ThermiRF prowadzony jest w okolicach oczu czy ust, odczuwany jest jako ciepły, powierzchniowy masaż, który prowadzi do natychmiastowego wygładzenia cery. Z kolei podskórnie stosowane urządzenie może być wykorzystane między innymi do zwiększenia napięcia skóry szyi, twarzy, ale również ramion czy brzucha, w celu uzyskania efektu liftingu.

Urządzenie ThermiRF pozwala również na wykonywanie zabiegów regeneracji narządów intymnych. Dzięki zastosowaniu na błony śluzowe i wewnętrzne ścianki pochwy prowadzi do jej obkurczenia i lepszego nawilżenia, co umożliwia poprawę życia seksualnego.

Przełomowa technologia radiofrekwencji kontrolowanej termicznie jest całkowicie bezpieczna dla pacjenta. Pozwala na uzyskanie rezultatów już po jednym zabiegu i nie wymaga rekonwalescencji lub rezygnowania z codziennej aktywności.