Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

Zabieg Plexr na opadające powieki - opinie

Kasiaa
Kraków · Utworzono: 25 cze 2017 · Ostatnia odpowiedź 28 cze 2017

Poszukuje osób które wykonywały zabieg Plexr na opadające powieki. Boje się chirurgicznie to ruszać dlatego poszukuje metody mało inwazyjnej. Ktoś coś?

4 komentarze

Reklama
    iwa504104
    Użytkownik wyróżniony
    Najlepszy komentarz

Nie polecam z własnego doświadczenia. Polecam natomiast chirurgiczną korektę, czas rekonwalescencji 2 razy szybszy, efekt prawie natychmiastowy, cena ostatecznie niższa w chirurgii niż przy metodzie plazmy.

28 cze 2017

Wszystko możliwe,że sama przyczyniłaś się do powstania tego bliznowca .Dziś możesz przygotować się do takiego zabiegu kupując preparat na blizny ,ale myślę ,że i bez tego będzie dobrze.

Kasiaa
    28 cze 2017

Dziękuję Ci bardzo. Boje się bo mam jednego bliznowca jeszcze z czasów dziecięcych i nie wiem czy coś mi po cięciu nie zbliznowacieje. Mam tabliznę na kolanie i pamiętam, że ją zdrapywałam więc nie iwm czy to nie z tego powodu przerosła.

26 cze 2017

Dlaczego boisz się?Prawdopodobnie nie próbowałaś dowiedzieć się jak wygląda chirurgiczna korekta powiek .To prosty zabieg trwający niecała godzinę a efekt jest trwały i w zależności od Twojego wieku na resztę życia lub na jakieś 15-20 lat .O zabiegu plexr również możesz poczytać na tym forum od osób,które go robiły .W teorii to podobno zabieg nieinwazyjny ,mnie natomiast utkwiła jedna wypowiedź,że po plexr kobieta wyglądała jak Gołota po zejściu z ringu ,inne pisały ,że efekt był zerowy .Zabieg ten trzeba powtórzyć kilka razy aby bł efekt ,koszt nie ustępuje korekcie chirurgicznej.
    Ja jestem po zabiegu chirurgicznym i zdecydowanie stwierdzam ,że było warto.Ty poczytaj fora dyskusyjne i sama oceń co wolisz a przede wszystkim poczytaj o chirurgicznej korekcie - nie taki diabeł straszny jak Ty go malujesz.

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.

Chcemy Cię wysłuchać
Dołącz do dyskusji na forum Estheticon. Czekamy na Ciebie!
Reklama