Powieki dolne i górne- opinie o doktor Grabowska Janina Bytom

Powieki dolne i górne- opinie o doktor Grabowska Janina Bytom

Kik260  |  Gość  |  dolnośląskie
  • 9 odpowiedzi
  • 9 Lubię to
Hej dziewczyny! Czy któraś z Was robiła korekcje powiek górnych i dolnych u doktor Grabowskiej Janiny w Bytomiu? Ewentualnie jakiego lekarza polecacie? Widoczne są blizny? Planuje operacje, ale troszke się obawiam.
Zarejestrowany użytkownik  |  Gość  |  śląskie
  • 16 odpowiedzi
  • 2 Lubię to
Hej :) nie wiem skąd jesteś, ale z Bytomia w godzinę samochodem do Ostrawy dojedziesz. Robiłam górę i dół - w odstępach półrocznych - u T. Zakaut w klinice Cleopatra. Jestem bardzo zadowolona. Moja koleżanka robiła w Bytomiu, tylko nie pamiętam u kogo i po 2 latach od zabiegu blizny miała bardziej widoczne już ja po 2 miesiącach :)
Kik260  |  Gość  |  dolnośląskie
  • 9 odpowiedzi
  • 9 Lubię to
Dzięki kochana za odpowiedz :) już myślałam, ze nikt mi nie doradzi w tej kwestii. Właśnie słyszałam, ze w Czechach dobre są kliniki. Zorientuje się, bo faktycznie nie mam daleko, a to jednak twarz i nie chce zrobić sobie krzywdy.
dr n. med. Marcin Sierociński  |  Basic member  |  Chirurgia Plastyczna  |  Katowice
  • 927 odpowiedzi
  • 154 Lubię to
Blizny dojrzewają z czasem , a więc są "lepsze" niż gorsze po uływie 2 lat . "Opowieści tego rodzaju to opowieści z krypty" nie mają odzwierciedlenia w rzeczywistości.

Zasięgnij opinii specjalisty w dziedzinie Korekcja powiek (Blepharoplastyka)

Więcej opinii na ten temat

Korekcja powiek (Blepharoplastyka) - Powiązane videa

Podobna problematyka