Zapytaj specjalisty Rozwiąż Twoje wątpliwości!

Korekta garbka nosa kwasem hialuronowym

Marta123 · Utworzono: 30 lip 2019 · Zaktualizowano: 26 maj 2020

Dzien dobry,

Jestem niezadowolona ze kształtu swojego nosa i zastanawiam się nad korekta nosa kwasem hialuronowym. Obawiam się, że po zabiegu mój nos może stać się większy niż jest teraz. Czy mój nos kwalifikuje się do takiej korekty i czy można złagodzić jego kształt bądź całkowicie pozbyć się garbka?

Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi.

Marta

2 odpowiedzi

Na wszystkie pytania odpowiedzi udzielili prawdziwi lekarze
 • dr Katarzyna Mudel

  Najlepsza odpowiedź
  26 maj 2020 ·

  193 odpowiedzi

  Chcąc ocenić problem konieczna jest bezpośrednia konsultacja. Łatwiej tez rozmawiać wtedy gdy mamy zdjęcia - wykonane w w dwu profilach - na wprost i bocznie w dobrym oświetleniu. Zabieg dotyczący korekty nosa należy do trudnych zabiegów Stąd powinien być wykonany przez doświadczonego lekarza.

 • Dr Izabela Lenartowicz

  31 lip 2019 ·

  44 odpowiedzi

  Dzień dobry pani Marto. Bardzo dziękuję za kontakt. Aby zakwalifikować Panią do zabiegu,lekarz musi obejrzeć skórę podczas konsultacji. Bezpośrednio po wizycie istnieje możliwość wykonania ewentualnego zabiegu. Chętnie zaproponuję najbliższy dostępny termin wizyty. Serdecznie pozdrawiam.

Znajdź więcej pytań

Podobne pytania

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.