Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

Operacje zmniejszenia żołądka w Toruniu na Bielanach - opinie

Anonim
Bydgoszcz · Utworzono: 6 cze 2017 · Ostatnia odpowiedź 6 maj 2019

Witam Państwa. Proszę o kontakt, jeśli ktoś z Państwa miał operacje zmniejszenia żołądka w Toruniu na Bielanach u dra Szeligi. Szukam na różnych stronach ludzi po operacjach ale nikt nie odpisuje, mam nadzieję, że tam wybudzają się po operacjach. Niedługo idę na badania 3 dniowe do szpitala i chciałabym zasięgnąć informacji, jakie są wykonywane badania w warunkach szpitalnych, ponieważ mam już sporo badań zrobionych. Pozdrawiam Marika

4 komentarze

Reklama
    6 maj 2019

Witam. Wybrała Pani bardzo dobrego specjalistę. Dr Wyżgowski bardzo profesjonalnie podchodzi do każdego pacjenta, nikt z obecnych osób, które leżały w szpitalu złego słowa na niego nie powiedziały, same bardzo dobre pochwały. Robiłam nast. badania: echokardiografię, stomatolog, psychiatra, laryngolog, ginekolog, usg jamy brzusznej, gastroskopia, doopler kończyn dolnych, prześwietlenie płuc, dietetyczka, spirometria, krew na grupę. Dietetyczka, która nie chciała mnie przepuścić w Toruniu do operacji nazywała sie Kupczyk/ nie Parczyk jak wcześniej napisałam/ . Od grudnia czekałam do marca na termin, ale w marcu zachorowałam na wrzody żołądka i miałam 2 tygodnie leczenie antybiotykami, pózniej następna gastroskopia i dostałam termin na 10 kwietnia, w sumie czekałam 4 miesiące, w tym czasie zalecają schudnąć 10 % z całej wagi, ja ważyłam 100 kg, ale nie udało mi sie schudnąć, więc pojechałam ze 100 kg i nikt mi nic nie powiedział z tego powodu. w dniu 11 kwietnia miałam rekawową resekcje żołądka. obecnie jestem 3 tydzień po operacji w pierwszym tygodniu schudłam 4,5 kg, w drugim tygodniu 2 kg, w trzeci tygodniu 1,80 bardzo sie cieszę, bo waga ciągle w dół. Gdybym miała to zrobić, to bez wahania od razu bym to zrobiła i wyłącznie w Wojskowym Szpitalu w Bydgoszczy u dra Wyżgowskiego, chociaż jak przychodzili na obchody to naprawdę wszyscy chirurdzy bariatryczni tacy mili, bardzo sympatyczni, pielęgniarki również , Pan prof. Leksowski kierownik kliniki przychodził do nas pocieszał, spotkał na korytarzu to pocieszał, dosłownie jak w rodzinie.
    Czuję się rewelacyjnie do tego stopnia, że dostałam 30 dni zwolnienia a ja już 4 dnia po operacji byłam w pracy, co prawda na 4-5 godzin i to praca biurowa ale nie chciałam całkiem w domu siedzieć a mój przełożony obiecał zapłacić mi za te godziny, które będę w prac,y więc tak dorabiam.
    Jutro jadę do Bydgoszczy na pierwszą wizytę po operacji. Napewno będzie dobrze, martwi mnie tylko to, że ja mało piję, w ogóle nie mam ochoty ani na jedzenie ani na picie. wczoraj wypiłam 2 szklanki herbaty, a dzisiaj 1 szklankę słabej kawki z mlekiem ale może jeszcze coś wcisnę.
    Mamy grupę na fb, Grupa Wsparcia CHLO Kujawy prowadzi je Dorotka Orzelska prawdziwa skarbnica wiedzy, cudowny człowiek, tak się złożyło, że razem leżałyśmy w szpitalu. Jesli będzie Pani chciała to proszę się do niej odezwać z pewnością przyjmie pod swoje skrzydła, ja również tam jestem i korzystam z ich porad, wymiany doświadczeń. Pozdrawiam miłego wieczoru. Mariola Grabowska.

Ewa802336
    6 maj 2019

Witam, dziękuje za odpowiedz! Jestem umówiona na prywatna wizytę do tego Doktora na 24.05 na ul Fordonskiej. Jakue badania Pani musiała zrobić? Rozumuem , ze to była tylko konsultacja u dietetyka, czy pamięta Pani może nazwisko tego dietetyka? Jak długo czekała Oani na operacje? Jaka metodę u Pani zrobili? Ja miałam w 2009 robiony sleev w Gdańsku. Spadek wagi był 20 kg i pojawił sie wilczy apetyt na słodkie :/W 2014 oszacowali, ze złe dobrana metoda i chcieli zrobić bypass. Leżałam już w szpitalu i dostałam miesiączkę w dniu operacji. Po tym zdarzeniu chciałam spróbować walczyć samodzielnie, myślałam, ze dam radę, ale niestety nie. Niedawno dowiedziałam się, ze operują w Bydgoszczy i Toruniu i chciałabym spróbować ponownie. Bardzo proszę mi napisać jak Pani przygotowywała się do operacji, jak było w szpitalu i jak Pani się czuje po operacji ;)

6 maj 2019

Witam Panią. Nie otrzymałam żadnej informacji od osób operowanych w Toruniu u dra Szeligi, natomiast miałam wszystkie zgody od lekarzy oprócz od dietetyczki chyba Parczyk się nazywa. Bardzo dużo osób nie chciała przepuścić i wydać zgody. W końcu zdenerwowałam się i w grudniu 2018 r. pojechałam do PARISMED w Bydgoszczy, tam przyjmuje dr Wyżgowski / obecnie juz chyba nie /wspaniały, cudowny lekarz, byłw głębokim szoku, jak zobaczył, że mam wyniki już od roku wczesniej i zwlekają z operacją w Toruniu. Dr Wyżgowski polecił abym od razu zrobiła badanie u dietetetyczki własnie w tym Parismedzie, osobiscie wyszedł, zapisał mnie i ze mną do niej poszedł, przedstawił i tak za jednym zamachem zrobiłam to obowiązkowe badanie, a raczej taka to była pogadanka. Następnie Dr powiedział, że mam wszystkie badania i żebym czekała już na termin operacji bo zadzwonią ze szpitala z terminem, tak się też stało, po około 2 tygodniach zadzwonili, że mam się stawić 10 kwietnia do szpitala Wojskowego w Bydgoszczy, 11 kwietnia byłam operowana i na 3 dobę wyszłam ze szpitala. Jutro mam termin na pierwszą wizytę u dra Wyżgowskiego w tym szpitalu. Lekarze, pielęgniarki najwspanialszy personel jaki w życiu spotkałam, a bywałam w wielu szpitalach. Jeśli mogę Pani doradzić, to proszę nie zwlekać tylko uciekać z Torunia, oni tylko przeciągają sprawę aby fundusz płacił im za każdą wizytę pacjenta/tak się dowiedziałam od pacjentek z Torunia, które były ze mną operowane/. Pozdrawiam serdecznie i jeśli ma Pani jakieś pytania to proszę pisać.
    Mariola Grabowska

Ewa802336
    5 maj 2019
    Najlepszy komentarz

Witam, mam pytanie, czy usyskała Pani jakieś info na temat szpitala i operacji chlo w Toruniu? też mam ten dylemat

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.

Chcemy Cię wysłuchać
Dołącz do dyskusji na forum Estheticon. Czekamy na Ciebie!
Reklama