Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

Efekty i opinie o smart lipo!!!!!????

Anonim
magako
· Utworzono: 19 lut 2009 · Ostatnia odpowiedź 30 sie 2011

oczekuje szczerej i prawdziwej informacji na temat metody smart lipo najlepiej od osób które przeszły ten zabieg.

5 komentarzy

Reklama
    Mania
    30 sie 2011

Cześć dziewczyny, jaki jest koszt liposukcji smart lipo brzucha i ud?

lwica
    24 sty 2011

Witam.
    Byłam u Dr Samira Ibrahima w Mandala Beauty Clinic w Poznaniu na liposukcji laserowej. Rewelacja bo mało boli po zabiegu, "straciłam" aż 4 litry !!!!, efekt widoczny od razu. W porównaniu z poprzednim zabiegiem wykonanym metoda klasyczną .... - NIE MA PORÓWNANIA.
    Pozdrawiam
    L

Stamina
    31 mar 2010

Ona była u doktora Andrzeja Barwijuka, po zabiegu bardzo szybko doszła do siebie. Miała masaże przez dziesięć dni, kilka dni antybiotyk i elastyczny opatrunek. Nie miała jakoś wiele siniaków i opuchlizna też zeszła dość szybko, ale to chyba kwestia indywidualna. Ale efekt jest imponujący, jest bardzo zadowolona i z wyglądu i z jakości zabiegu.

tulinka
    31 mar 2010

A jak się czuła Twoja koleżanka zaraz po zabiegu? Nie była opuchnięta i obolala? Bo ja bym się chyba tego najbardziej bała.
    Kto wykonuje ten zabieg w IQ Medica? Słyszałam, że mają tam niezłą kadrę lekarską

Stamina
    6 mar 2010

Sama nie przeżyłam takiego zabiegu, ale moja koleżanka się poddała metodzie smartlipo w IQ Medica. Mówiła że jest to bezpieczniejsze niż tradycyjna liposukcja, bo mniej inwazyjne i skuteczniejsze. Rekonwalescencja po zabiegu jest znacznie krótsza. Smartlipo polega na laserowym rozbijaniu tłuszczu, dlatego wychodzi równo i efektownie. To co mnie jakoś zawsze zastanawiało, to kondycja skóry po takim zabiegu, ale koleżanka mówi że jędrniutko;) Jeśli się Pani zdecyduje, to proszę się podzielić wrażeniami.

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.

Chcemy Cię wysłuchać
Dołącz do dyskusji na forum Estheticon. Czekamy na Ciebie!
Reklama