Twarz księżycowata od podwyższonego kortyzolu

Twarz księżycowata od podwyższonego kortyzolu

Pyzata  |  Gość  |  mazowieckie
  • 1 odpowiedzi
Witam. Od podwyższonego kortyzolu dostałam tzw. "twarz księżycowatą". Lekarz powiedział, że nawet jak mi spadnie kortyzol, to tłuszcz na policzkach zostanie. Miałam drobną buzie i nie mogę się przyzwyczaić do takiej zmiany. Czy można coś z tym zrobić? nie chce być pięknością, chce tylko odzyskać swoje rysy twarzy.
Dr n. med. Tadeusz Witwicki  |  Premium member  |  Chirurgia Plastyczna  |  Warszawa
  • 410 odpowiedzi
  • 60 Lubię to
Witam,
ewentualną korekcję rysów twarzy (liposukcja lub lipoliza) proponuję, aby planowała Pani po zakończeniu sterydoterapii. Wtedy będzie można trwale poprawić kształt twarzy.
Pozdrawiam,
T.Witwicki
www.drwitwicki.pl
Pyzata  |  Gość  |  mazowieckie
  • 1 odpowiedzi
Dziękuję za odpowiedź. Myślała,, ż już nikt nie odpowie na moje pytanie. Lecznie skończyłam 2 miesiąc temu. Czekałam cierpliwie jak schudnę z twarzy. Niestety sie nie doczekałam.
Chciałam się jeszcze spytać , czy po liposukcji laserowej może zostać nadmiar skóry? jestem po 40stce i skóra już nie jest taka jędrna
Ile taki zabieg mniej więcej kosztuje? i kto w Warszawie wykonuję
Będę wdzięczna za odpowiedź

Odpowiedź na: Pyzata

Dr n. med. Tadeusz Witwicki  |  Premium member  |  Chirurgia Plastyczna  |  Warszawa
  • 410 odpowiedzi
  • 60 Lubię to
Witam, kwalifikacja do zabiegu jak i ostateczna wycena możliwa jest podczas osobistej konsultacji.
Pozdrawiam,
T.Witwicki
Więcej opinii na ten temat

Powiązane videa

Liposukcja i jej rodzaje

02.12.2014

Jak wybrać odpowiednią metodę odsysania tłuszczu? Czy któraś jest najlepsza? Czym się różnią? Jakich rezultatów możemy oczekiwać po... Więcej 

Transparentny Lekarz
Specjaliści w Twojej okolicy