Zapytaj specjalisty Rozwiąż Twoje wątpliwości!

Koszt liftingu piersi z użyciem siatki

annanowakowska185874 · Góra · Utworzono: 24 lip 2020 · Zaktualizowano: 14 sie 2020

Witam, w 2015 roku miałam operację polegającą na liftingu piersi plus implant, bardzo wiotka skóra na klatce piersiowej, swój gruczoł. Po dwóch latach korekta, ponieważ wyczułam, że implant bardzo odznacza się po bokach, doktor stwierdził, że mam tak szeroko ustawione mięśnie, więc operacja polegała na ponownym liftingu.

Mija kolejny rok wszystko się układa i zaczynają się znowu problemy z implantem ,każdy ruch ręką powoduje, że za bardzo widoczny jest implant, a przy napięciu mięśni klatki piersiowej implant podchodzi, aż pod pachy Ale uznałam, że tak jak lekarz powiedział, mam szeroko ustawiony mięśnie, jednakże dość wyraźny implant, którego można było zobaczyć pod pachą oraz to, że skóra znowu się bardzo naciągnęła, czego byłam świadoma po ponownej konsultacji. Lekarz troszkę niechętnie odpowiadał mi na moje pytania, mam wrażenie, że mijał się z prawdą, bo nie jest możliwością, że implant tak może wychodzić poza zarys piersi.

Wykonałam rezonans magnetyczny, pani radiolog opisała, iż 1/3 a powierzchni implantu znajduje się poza obrysem piersi. Doktor stwierdził, że to rzecz normalna, po konsultacji twierdził, że może wykonać u mnie zabieg. Oczywiście cena, którą podał, jest ceną bez jak to uznał zarobku na tym i sama zaproponowałam, zapytałam, czy jest możliwość szycia siatki, bo byłam na konsultacji u innego lekarza, który powiedział, że jak najbardziej chodzi według jego oceny prawdopodobnie o mięśnie piersiowe od strony pachy jednej i drugiej, które zerwały się lub nie wiem jak inaczej to określić. Prowadzący lekarz stwierdził, że nic podobnego, nie mogę się kłócić, bo nie widzę swojego ciała bez skóry z mięśniami na wierzchu, więc przestałam.

Pan doktor przychylił się do mojej prośby o szycie siatki. Chciałabym się dowiedzieć o koszt takiego zabiegu, który polegałby na wszyciu siatki oraz wycięciu nadmiaru skóry, która, powiedzmy w cudzysłowiu, się rozciągnęła, czyli tak zwany lifting piersi. Chciałabym porównać cenę do kosztów, jaki przedstawił mi pan doktor. Szyty mam implanty Eurosilicone 300cc, okrągłe, pod mięsień.

1 odpowiedź

Na wszystkie pytania odpowiedzi udzielili prawdziwi lekarze
 • Dr Jerzy M. Chęciński

  14 sie 2020 ·

  1347 odpowiedzi

  Witam,

  Konieczna jest osobista wizyta.

  Pozdrawiam i zapraszam

Znajdź więcej pytań

Podobne pytania

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.