Plastyka powiek dolnych

Plastyka powiek dolnych

julia.k  |  Gość  |  mazowieckie
Witam, jestem po wstępnej rozmowie z lekarzem na temat plastyki powiek dolnych. Stwierdził u mnie istnienie przepuklin tłuszczowych, które są wskazaniem do zabiegu. Chciałam upewnić się, czy mogę kontynuować zabiegi laseroterapii na przebarwienia na twarzy (policzki, nos) na razie jestem po 2. seriach lasera, ale czeka mnie jeszcze kilka powtórzeń, czy odstęp czasu między korekcją powiek a kolejną laseroterapią w przedziale ok 2tygodni po wygojeniu opuchlizny i zasinień będzie wystarczający czy konieczne jest przerwanie laserów na przebarwienia na dłuższy okres? Będę wdzięczna za poradę, wiem,że jest to inny obszar,ale jednak nadal twarz.
Zuza  |  Moderator
  • 782 odpowiedzi
Myślę, że najlepiej będzie, kiedy zapyta Pani lekarza, który będzie wykonywał zabieg korekcji powiek. Powinien poinformować Panią, jak się przygotować do zabiegu, kiedy odstawić leki i przerwać laseroterapię.
Więcej opinii na ten temat
  Warto
Jestem już po plastyce powiek górnych i dolnych u dr Brockiego Macieja które to zabiegi wykonywałem w odstępie 5 miesięcy,Jestem bardzo zadowolony . W końcu pozbyłem się worków pod oczami i nawisu... Więcej 

Powiązane videa

Podobna problematyka

Transparentny Lekarz
Specjaliści w Twojej okolicy