Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

opinie - Warszawa

Anonim
Amrito
· Utworzono: 30 paź 2009 · Ostatnia odpowiedź 28 sty 2019

Prosze o opinie dotyczace zabiegu - czy sa Panie usatysfakcjonowane i ktorego lekarza polecacie. Z gory dziekuje :)

3 komentarze

Reklama
    Martyna775459
    28 sty 2019

Ja również polecam doktora Zalewskiego. Jestem zadowolona z efektów. Pan doktor jest mega sympatyczny i bardzo szybko łapie się z nim kontakt. Opieka też ekstra. Polecam

Sabina774414
    24 sty 2019
    Najlepszy komentarz

Ja mogę śmiało polecić doktora Kamila Zalewskiego. Ogromna wiedza ale i też bardzo sympatyczne podejście do pacjenta. Doktor wszystko bardzo dokładnie wyjaśnia nie tylko jak będzie wyglądał zabieg ale również i to jak będzie wyglądać rekonwalescencja. Miałam oczywiście do doktora 1000 pytań, odpowiedział na wszystkie także ma również cierpliwość :) Radzę zdecydować się na kogoś do kogo będzie miała Pani zaufanie, a po pierwszej wizycie będzie miała już Pani pewność. Pozdrawiam

anika
    16 lip 2012

Polecam dr. Macieja Lewandowskiego z Warszawy. Profesjonalne podejście, pełna opieka i zaangażowanie. Przez cały okres po zabiegu pozostaje się w kontakcie. W razie pytań, wątpliwości czy wizyty jest zawsze do dyspozycji. Sam wykazuje zainteresowanie i troskę. Zależy mu na tym aby zostały spełnione oczekiwania pacjentki. Jestem po zabiegu i jestem bardzo zadowolona zarówno z efektu jak również z zaangażowania i ludzkiego podejścia. Dzięki doktorowi na nowo odzyskałam wiarę w siebie.

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.

Chcemy Cię wysłuchać
Dołącz do dyskusji na forum Estheticon. Czekamy na Ciebie!
Reklama