Zapytaj specjalisty Rozwiąż Twoje wątpliwości!

Fałd pod piersią po wymianie implantów. Double bubble?

Anonim · Kołobrzeg · Utworzono: 21 cze 2020 · Zaktualizowano: 14 sie 2020

Szanowni Lekarze, Jestem pół roku po wymianie implantów z 350 HP Mentor na 515 XTra HP. Od miesiąca zauważalne są fałdy pod piersią. USG wykonane 18.06.2020 wykluczyło wypadnięcie implantu z kieszonki, stad zależy mi bardzo opinii specjalistów o tym efekcie. Nadmienię iż nie doszło do żadnych przeciążeń - książkowo przestrzegany był regulamin pooperacyjny, jak również waga utrzymuje się taka sama. Zwracam się z ogromną prośbą o rozwiązanie moich wątpliwości bądź tez potwierdzenie ich, że jest to efekt double bubble bądź jeszcze inna jest przyczyna takiego efektu... Z góry serdecznie dziękuję

Więcej zdjęć bardzo chętnie udostępnię zainteresowanym Lekarzom, ponieważ tutaj ograniczam się tylko do jednego zdjęcia. Bardzo proszę o pomoc w ustaleniu przyczyny. Operacja odbyła się 31.01. 2020 bez powikłań i komplikacji.

1 odpowiedź

Na wszystkie pytania odpowiedzi udzielili prawdziwi lekarze
 • Dr Jerzy M. Chęciński

  14 sie 2020 ·

  1347 odpowiedzi

  Witam,

  proponuję udać się na kontrolę do chirurga który operował.

  Pozdrawiam

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.