Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

Implanty firmy Nagor - opinie nt. implantów piersiowych

Anonim
ines2601
Warszawa · Utworzono: 13 wrz 2018 · Ostatnia odpowiedź 24 sie 2022

Dziewczyny, która z was ma implanty firmy Nagor? Jesteście zadowolone? Mi lekarz polecał właśnie te. Podobno najbardziej naśladują naturalną pierś. Pomocy

15 komentarzy

Reklama
    Ilona_Ro_y_ska
    24 sie 2022

Pęknięte do wymiany

Iwona1976
    15 wrz 2021

Moje Nagor, wszczepione w 1997 lub 1998 roku, muszą zostać obecnie usunięte ze względu na wyciek w jednym z nich. Wiem, że Nagor oferuje obecnie dożywotnie gwarancje w takich sytuacjach, czy wiadomo, czy gwarancja ta obejmuje także implanty stosowane w eoapracjach w 1997/1998 roku?

Sylena
    13 maj 2021

Pierwsze Nagor usuwałam, bo jeden pękł i był wyciek. Po 11 latach. Podczas drugiej też Nagor teksturowane, ale po półtora roku zrobiła się torebka włóknista 4 stopnia i znów operacja. Singular nie pomógł. Teraz, pół roku po trzeciej, też Nagor tex, jest ik. Ale co będzie nie wiadomo. Kosztowało mnie to już ok 50 tys.

Asia34
    5 sty 2021

Witam!
    Chciałam zaczerpnąć informacji, czy jak pojawiło się pofałdowanie (marszczenie) implantu (nagor) i jest to widoczne ,czy to podlega reklamacji? Czy lekarz powinien je wymienić? Na konsultacji dr stwierdził, że jest za mało tkanki tłuszczowej, tylko to jest dziwne, bo mam znajome, które miały mniej tej tkanki i takiego problemu nie mają. Proszę i informacje i jakąś podpowiedź, co robić. Jeszcze dodam, że operację miałam 3 miesiące temu.

Marti001
    5 lip 2020

Dzien dobry, a jeśli Pan dr miałby polecić ten najlepszy implant dostępny w Polsce to jakiego producent?

Olga847676
    15 lis 2019

Miałam Implanty nagor. Tydzień temu wymieniłam bo przytulam i chciałam większe. Podczas operacji okazało się ,że jeden był pęknięty. Obecnie od tygodnia mam motiva.

Olga847676
    15 lis 2019

Miałam Nagory 11 lat tydzień temu wymieniłem na Motiva. Nagory są dość twarde przy obecnie dostępnych. Wymieniłem Bo przytulam i przy wymianie okazało się że był jeden pęknięty. Nie dawał żadnych objawów i nic nie było widać na usg.

zbuntowanyanio718359
    25 wrz 2018

Miałam nagor teraz mam Motiva . :) Motiva są dużo dużo miększe :)

• Dr n. med. Marcin Sierociński

· 24 wrz 2018

Rodzaj implantu dobieramy na osobistej konsultacji w oparciu o Pani anatomię i oczekiwania.
    Nie należy więc opierać się na opiniach krążących w internecie i na forach. Nie ma to wg. mnie jakiegokolwiek sensu.

Sonya
    14 wrz 2018

Jest dużo informacji na temat tych implantów w internecie.

asylwetka
    14 wrz 2018

U mnie zastosowano Nagor- czy jestem zadowolona? Nie mam porównania- nie miałam innych :) zaufałam bezgranicznie mojemu doktorowi , piersi owszem wyglądają bardzo naturalnie, ale czy to wyłącznie kwestia implantu? nie sądzę :)

ines2601
    14 wrz 2018

Panie doktorze, ale czy Pana zdaniem produkty tej firmy maja jakieś mankamenty?

• dr Bartłomiej Zoń

· 14 wrz 2018

Dzień dobry.
    Obecnie już wszyscy liczący się producenci implantów mają w swojej ofercie miękki, naturalne implanty, które, notabene, nie zawsze można zastosować ze względu na uformowanie piersi.
    Pozdrawiam serdecznie.
    Dr Bartłomiej Zoń, Specjalista Chirurgii Plastycznej, Specjalista Chirurgii Ogólnej

• Dr n. med. Marcin Sierociński

· 13 wrz 2018

Implanty mają różne właściwości w zależności od tego o jaki typie/modelu implantów Nagor mówimy.
    Zarówno produkt od strony medycznej jest bardzo przyzwoity , importer w Polce nie zmienia się od kilkunastu lat.

Sonya
    13 wrz 2018
    Najlepszy komentarz

Ja mam nagor i są w dotyku rzeczywiście bardzo miękkie

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.

Chcemy Cię wysłuchać
Dołącz do dyskusji na forum Estheticon. Czekamy na Ciebie!
Reklama