Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

Implanty - opinie na temat implantów różnych producentów (Natrelle, Mentor)

Anonim
Warszawa · Utworzono: 12 lut 2019 · Ostatnia odpowiedź 15 lut 2019

Cześć dziewczyny. Mam pytanko. Czy któraś z Was ma implanty Natrelle Alergan? Która z Was ma mentory i co o nich sądzicie? Słyszałam ostatnio opinie , że mentory są twarde ... Czy to prawda? Jestem już umówiona na zabieg z wkładkami Mentor i trochę mnie zbito z tropu ta opinią. Bardzo proszę o Wasze opinie

13 komentarzy

Reklama
    15 lut 2019

Dziękuję za info. A jaką miałaś wyjciówkę?

15 lut 2019

Właśnie miałam wybór między eurosilicone a mentor. Eurosilicone są tańsze, więc pomyślałam, że wezmę droższe... Ja też mam trochę swojego cycka ? buziaki

Busia777419
    14 lut 2019

hej ja mam Alergany okrągłe
    jestem zadowolona do teraz
    26.2zmieniam rozmiar a że Klinika zmieniła firmę na Motiva to też super

Roxana015
    Najlepszy komentarz

Mam implanty firmy Mentor jestem z nich bardzo zadowolona , nie są wcale takie twarde :-)
    Mój biust wygląda bardzo naturalnie A implant praktycznie nie jest wyczuwalny.

• Dr n. med. Marcin Sierociński

· 13 lut 2019

W obrębie tego samego producenta często możemy poszukać implantu o różnych właściwościach.
    Istnieje też możliwość innego niż silikon wypełnienia torebki implantu. Zapraszam do telefonicznego kontaktu z konsultantem medycznym naszego ośrodka.

• dr Jerzy M. Chęciński

Witam,

Czy implanty są twarde czy bardziej miękkie często zależy od wrażliwości pacjentek.
    W tej chwili firma MENTOR ma duży wybór wkładek różniących się od siebie spoistością żelu.

Pozdrawiam
    Klinika Chęciński

• dr n. med. Kamil Pietrasik

Szanowna Pani
    Najbardziej miękkie implanty, które konsystencją najbardziej zbliżone są do naturalnej piersi są implanty Motiva Ergonomix tzw. implanty inteligentne.
    Nie zawsze są wskazania do ich zastosowania.
    Więcej na ich temat tutaj
    *******************************

No takie też mi proponowano. Są tańsze od mentorów ... Dzięki za odpowiedź

kicia777550
    13 lut 2019

Ja mam mentory teraz i fakt.. są twarde i wyczuwalne.. ja ich nie lubię ha dlatego teraz przy kolejnej operacji będę miała implanty Motiva .. bardzo miękkie i zbliżone do naturalnej piersi .. polecam !

usuniety_uzytk636680
    13 lut 2019

Usunęliśmy ten post zgodnie z prawem do usuwania danych.

• dr Bartłomiej Zoń

Dzień dobry.
    W tej chwili najbardziej naturalne i miękkie są implanty MOTIVA. Oczywiście, efekt końcowy zależy nie tylko od implantów.
    Pozdrawiam serdecznie.
    Dr Bartłomiej Zoń, Specjalista Chirurgii Plastycznej, Specjalista Chirurgii Ogólnej

13 lut 2019

Dzieki za odpowiedź . Ja mam mieć mentory.

Judyciaa
    12 lut 2019

Wszystko zależy od tego jaką masz pokrywę z własnej piersi. Jeśli masz sporo swojej tkanki to nawet twardszy implant nie będzie mocno wyczuwalny. Nie mam porównania, bo nie dotykałam Mentorów i Allerganów ale ja miałam Allergan Natrelle i były twarde. Tylko ze moje pokrycie piersi było bardzo cienkie.

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.

Chcemy Cię wysłuchać
Dołącz do dyskusji na forum Estheticon. Czekamy na Ciebie!
Reklama