Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

Implanty Polytech - opinie

Anonim
Wrocław · Utworzono: 18 wrz 2018 · Ostatnia odpowiedź 13 maj 2021

Witam. Lekarz zaproponował mi implanty anatomiczne Polytech. Czy produkty tej firmy są godne polecenia? Co sądzicie?

8 komentarzy

Reklama
    PacjentkaX
    13 maj 2021

Cześć Annamaria736779!
    Czy ostatecznie zdecydowałaś się na implanty Polytech? Czy to był wariant Microthane? Jesteś zadowolona?

20 wrz 2018

Dziękuję bardzo?

Emka652165
    20 wrz 2018

Cześć Annamaria,

przesyłam kilka opinii od dziewczyn, które miały powiększane piersi implantami Polytech, możesz dopytać je pod opiniami o więcej szczegółów:

Pozdrawiam serdecznie
    Emka

• dr Bartłomiej Zoń

· 20 wrz 2018

Bardzo proszę i pozdrawiam.
    Dr Bartłomiej Zoń

Najlepszy komentarz

Mam 162cm wzrostu i ważę 48kg.Obwod pod biustem 70cm.zaproponowal mi 330 ml

Dumka736147
    19 wrz 2018

Witam ja również będę miała implanty anatomiczne polytech. Jakie zaproponował tobie lekarz? Z ciekawości jakie są twoje wymiary?

Dziękuję za odpowiedź ?

• dr Bartłomiej Zoń

· 19 wrz 2018

Dzień dobry.
    Jak najbardziej, to jeden z najlepszych i wiodących producentów implantów.
    Pozdrawiam.
    Dr Bartłomiej Zoń, Specjalista Chirurgii Plastycznej, Specjalista Chirurgii Ogólnej

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.

Chcemy Cię wysłuchać
Dołącz do dyskusji na forum Estheticon. Czekamy na Ciebie!
Reklama