Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

Mentor Xtra opinie i efekty

anonymous764461
Wrocław · Utworzono: 17 lut 2019 · Ostatnia odpowiedź 23 sty 2021

Cześć dziewczyny czy ma może któraś z Was nowe Mentory Xstra? Ciekawa jestem efektów i opinii;)

17 komentarzy

Reklama

23 sty 2021

Moje xtra po półtora roku

22 sty 2021

Monika837419 możesz dać znać, jak wyglądają Twoje piersi prawie rok po operacji? Chciałabym zrobić również 365hp xtra, ale jestem ciekawa, jak te wkładki zmieniają się po roku.

1 mar 2020

Co do czucia to w sutkach nie mam wg ale wiem ze na to potrzeba czasu .
    Musisz uzbroić się w cierpliwość wkrótce zmiękną ?

Mia875890
    29 lut 2020

Dzieki sliczne. No ja je obserwuje codziennie i co tydzien porownuje to wydaje mi sie ze juz nie zmieniaja sie za bardzo. Opuchlizna szybko mi zeszla i sa ladnie okragle tylko twarde i nieruchome. A jak z czuciem? Masz wszedzie czucie lacznie z sutkami? Bo ja nie czuje od sutkow w dol. Mam nadzieje ze to tez przeminie ?

29 lut 2020

Spokojnie Kochana , 4 tyg to jeszcze za wcześnie żeby cokolwiek powiedzieć . Daj im czasu - u każdej pewnie jest inaczej ale u mnie długo były twarde i nie kształtne .
    Tak naprawdę to gdzieś może od paru tyg zaczęły być miękkie ale napewno się jeszcze zmienią , ponieważ nie są jeszcze ruchome .
    Z każdym dniem będziesz widziała różnice oczywiście na lepsze. Ale trzeba uważać nie przesilać ich - wszystko będzie dobrze ? potrzebny jest czas

Mia875890
    29 lut 2020

Hej, jestem 4 tygodnie po operacji okragle mentor 375/400. Ale nadal wygladaja bardzo sztucznie i sa twarde. Piszesz ze 3 miesiace po operacji jestes zadowolona. A kiedy zaczynaja mieknac bo ja juz zaczynam sie martwic ze takie twarde mi zostana ? bede wdzieczna za odpowiedz.

28 lut 2020

Ja mam Moderate Plus Profile Xtra Gel - po 3-ech miesiącach od operacji mogę powiedzieć ze lekarz super dobrał rozmiar oraz profil.
    Pasują , nie są przesadzone :) wszystko ze smakiem .
    Fajnie mięciutkie się robię ułożyły się tez super ??
    Polecam

Monika837419

Dziękuje ? u dr Łonia w Linea Corporis - Warszawa

Kinia1995
    27 lut 2020

Bardzo ładne! Gdzie robiłaś jeśli można wiedzieć?

Monika837419
    Najlepszy komentarz

Ja mam i jestem mega zadowolona ? Mentor 365 Xtra

nika2006
    2 sie 2019

Jestem 6 tygodni po operacji. Opinia I zdjęcia w moim profilu. Wyszły bardzo naturalnie. Jestem bardzo zadowolona.

wampirynka823347
    2 sie 2019

mozna prosic linka do fanpage ?:)

anonymous764461
    12 mar 2019

Oo będę wdzięczna;)

Kiciaa
    11 mar 2019

Hej. Mogę wysłać fotki ?

marimar
    11 mar 2019

Nie wiem czy znajdziesz tutaj zdjecia efektow po, ale na fanpage Mentor Polska są wrzucone zdjecia wlasnie tych implantow i osobiscie jestem jak najbardziej za :) dotychczas myslalam, ze tylko anatomiczne sa w stanie ladnie wygladac, ale te zelowe sa rownie dobre :)

Kiciaa
    27 lut 2019

Hej. Jestem dwa tygodnie po zabiegu. Mam właśnie mentor extra okrągłe. Na te chwile jestem zadowolona ?

• dr Bartłomiej Zoń

· 18 lut 2019

Dobry wieczór.
    Sam osobiście nie stosuję tych implantów, natomiast słyszę same pochlebne opinie pacjentek i lekarzy.
    Pozdrawiam serdecznie.
    Dr Bartłomiej Zoń, Specjalista Chirurgii Plastycznej, Specjalista Chirurgii Ogólnej

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.

Chcemy Cię wysłuchać
Dołącz do dyskusji na forum Estheticon. Czekamy na Ciebie!
Reklama