Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

Opinie o dr Grażynie Nasińskiej-Jurek z Medical Esthetics

Wrocław · Utworzono: 25 cze 2019 · Ostatnia odpowiedź 2 lip 2019

Witam, Niedługo mam operacje powiększenia piersi, chciałabym się czegoś dowiedzieć o dr Grażynie Nasińskiej-Jurek. Zachęcona pozytywnymi opiniami w internecie zdecydowałam się na wybór tego lekarza, jednak im bliżej operacji tym więcej na forum znajduje negatywnych opinii na temat tej pani. Interesują mnie wasze doświadczenia, czy ktoś poddawał się operacji u tej pani? Jak z rezultatami? Czy jest pomocna w razie problemów? Czy jest dobrym i doświadczonym lekarzem? Pozdrawiam

17 komentarzy

Reklama
    2 lip 2019

Masz konto na Facebooku? Podaj mi swoje imię i nazwisko jakie masz na Facebooku. Zaproszę Cię do grupy. Tam dziewczyny podpowiedzą Ci co zrobic

2 lip 2019

To wygląda inaczej w zależności od tego jak stoję i jak światło pada. No ale jak widać nie są to ładne piersi. Chciałam tylko pomoc autorce posta w podjęciu decyzji. Większość komentarzy na temat tej doktor przeczytałam negatywnych, niestety po operacji.

2 lip 2019

Tak to mniej więcej teraz wygląda.

2 lip 2019

Trochę lepiej?! Dziewczyno Ty powinnaś być mega zadowolona... Możesz wysłać jak wyglądają teraz?

2 lip 2019

Tak myślisz? Ja już odpuściłam i staram się nie przypatrywać. Straciłam jakoś nadzieję. Jestem ponad rok po operacji i jest trochę lepiej niż na początku.

Najlepszy komentarz

Chyba jaja sobie robi... ciekawe czy ona chciałaby mieć takie piersi. To nie jest wydatek 1000zl. Kochana musisz poruszyć niebo i ziemie żeby odzyskać kasę bo poprawki u niej nie rób. Ile jesteś po operacji?

2 lip 2019

Byłam u niej kilka razy i ciągle słyszę że jest dobrze. Ewentualnie może uzupełnić to tłuszczem na mój koszt.

Oszpeciła miało byc

2 lip 2019

Powinnaś walczyć o swoje. Wiem ze może łatwo powiedzieć ale dziewczyno ona Cię okaleczyła! Masakra! Nic z tym nie zrobisz?

2 lip 2019

Dużo nie miałam. To co widać na implantach to moje poprzednie piersi. Jesteś zdecydowana na operację u tej pani?

2 lip 2019

Rozumiem, bardzo współczuje ze Cię to spotkało. Czy ten efekt jest wynikiem tego ze miałaś sporo swojej tkanki gruczołowej?

2 lip 2019

Operacje miałam ponad rok temu i nadal mam 4 piersi. Uwierz mi, że chciałabym cofnąć czas. Dużo stresu,emocji i pieniędzy mnie to kosztowało.

2 lip 2019

Od pierwszego dnia. Doktor powiedziała, że może to poprawić na mój koszt ale jej zdaniem jest dobrze.

2 lip 2019

Ojej, kiedy miałaś operacje? Po jakim czasie to się stało i dlaczego? Doktor coś mówiła?

2 lip 2019

Tu kolejne zdjęcie. Tyle w temacie...

2 lip 2019

Ja jestem po operacji u tej pani...

• dr Bartłomiej Zoń

· 26 cze 2019

Dzień dobry.
    Pani Dr jest certyfikowanym, renomowanym specjalistą chirurgiem-plastykiem z wieloletnim doświadczeniem.
    Pozdrawiam serdecznie.
    Dr Bartłomiej Zoń, Specjalista Chirurgii Plastycznej, Specjalista Chirurgii Ogólnej

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.

Chcemy Cię wysłuchać
Dołącz do dyskusji na forum Estheticon. Czekamy na Ciebie!
Reklama