Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

Powiększanie piersi implanty Mentor Xtra - opinie

Anonim
Anonim
Wrocław · Utworzono: 2 cze 2019 · Ostatnia odpowiedź 4 lis 2020

Cześć, Niedługo czeka mnie operacja, bede miała implanty mentor xtra 425cc pod mięsień, zastanawiam się czy te implanty są dobrej jakości, gdyż jest to nowość, a także czy podczas powiększania pod mięśniem implant nie straci na objętości i czy nie lepiej wybrać rozmiar większy. Mam 172cm wzrostu, 54kg, 65cm. Dziękuje i pozdrawiam :)

85 komentarzy

Reklama
    sparkling
    4 lis 2020

Dziewczyny połaźcie proszę efekt xera hp :) kto się pochwali?

sparkling
    27 paź 2020

rasberry123 pokaz efekt końcowy!

Kaja480
    Użytkownik wyróżniony
    18 mar 2020

Hej :)
    Uwazam ze nie sa wcale za duze , sa idealne ? ja jestem 12 dni po wymianie implantow , mam 375 i 485 ml i wydaja mi sie za male ? ale wiadomo efekt dopiero potem po jakims czasie

Moni880714
    17 lut 2020

Mogę prosić o zdjęcie xtra HP 365

Pati828803

Troszkę za duże

Pati828803
    9 gru 2019

Właśnie jestem w Egipcie. Piersi super tylko chyba trochę za duuuuuze

Katia576284
    9 gru 2019

Hej Pati?. Jak tam obecnie Twoje piersi? Ja za ponad tydzień wymieniam z 300cc na 405xtra i ciągle mam mętlik w głowie czy będą już ok. Pozdrawiam

Katia576284
    9 gru 2019

Oleńko, mogę prosić Cię o fotki? I jaki miałaś swój naturalny biust? Ja za tydzień wymieniam implanty z 300cc na 405xtra i sie zastanawiam czy będę zadowolona czy jednak 425 choć różnica jest minimalna. Ja mam 165cm,48kg,70cm. Pozdrawiam

Sssss
    26 lis 2019

Czy piersi masz równe? Czy to kwestia zdjęcia bo lewą wygląda na dużo większą?

24 lis 2019

Dziękuje ci kochana bardzo ??

24 lis 2019

Ok ok rozumiem, chcesz mieć jędrne stojące piersi ?? kochana każdej kobiecie piersi opadają z uplywem czasem nie sa identyczne np po 10latach tak jak było np rok po. Grawitacja ? ale z pewnością większe implanty mogą opasc wcześniej.
    Przy Twoich wymiarach wydaje mi się że będziesz mieć spokojnie D ! Życzę Ci upragnionego efektu ?

24 lis 2019

Myśle, ze to nie jest max.
    Nie chce jakiś potężnych piersi tylko ładna miseczkę D ? nie chce zeby mnie kręgosłup bolał i kolejna sprawa to z czasem to większe piersi tak czy siak opadną trochę grawitacji nie oszukamy ? wiec zależy mi na zdrabnym biuście który długo będzie na swoim miejscu ? mam ustalone 425ml ale dzwoniłam do kliniki i domowilam 450ml jeszcze przed OP będę mierzyć ?
    Moje wymiary 170cm, 60kg i 75 pod biustem obecny rozmiar 75a ?

24 lis 2019

Powiedz mi proszę jakie masz wymiary? Te 450ml to jest max jakie mozesz mieć?
    A jaki efekt Cie interesuje? Pozdrawiam ?

23 lis 2019

Ja mieszkam i Niemczech i tu zdecydowałam się na operacje

23 lis 2019

Ja Tobie też życzę abys byla zadowolona, pamiętaj lepiej wziąć wiecej ml niż mniej ? A powiedz mi proszę gdzie będziesz miec operację?

23 lis 2019

Kurde faktycznie nie fajna historia ? ale trzymam kciuki za kolejna operacje i upragniony rozmiar ?

23 lis 2019

Kochana u mnie to dluga historia jest zobacz komentarze wyżej ? Ja nie jestem zadowolona ale za 3 dni mam konsultacje i chce mieć wymienione implany ?
    Operacja przebiegnie na pewno dobrze ale znam to uczucie stresik jest ?

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.

Chcemy Cię wysłuchać
Dołącz do dyskusji na forum Estheticon. Czekamy na Ciebie!
Reklama