Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

Powiększanie piersi w Perfect Clinic Praga - opinie

Anonim
Rzeszów · Utworzono: 25 sty 2018 · Ostatnia odpowiedź 5 sty 2021

Witam, czy ktoś miał zabieg powiększenia piersi w Perfect Clinic w Pradze??? Jeśli tak to proszę o opinię i jaki lekarz wykonywał zabieg. pozdrawiam

28 komentarzy

Reklama
    Martagradzie
    5 sty 2021

Witam, szukam opinii na temat chirurga ☺️
    Kogo polecacie? Jakieś wskazówki?
    Z góry dziękuję 😘

annanowakowska185874
    24 paź 2020

Potrzebuję nr konta do kliniki a na str nie ma 🥺

Czarnulka87
    10 maj 2018

Alex1365 i jak poszedł zabieg? Mogłabyś się efektami pochwalić? Jesteś zadowolona? Pozdrawiam.

O którym biuście mówisz?

Najlepszy komentarz

PannaMigotka ma idealny biust,a co sztuczności rodem z taniego porno,teraz już się takich "nie robi"☺ Jeśli są pod mięsień,a większość teraz ma pod mięsień to na pewno nie są to dwie sztuczne piłki tylko eleganckie idealne niezwisające piersi.Już nie udawajcie,że taki biust się Wam podoba ze zdjęcia.

26 kwi 2018

To jakiś żart?Naturalnie z pewnością wygląda,ani trochę nie wygląda na zrobiony.

23 kwi 2018

Kwestia dobrego smaku i gustu. Nie każdej zależy na wizji
    sztucznosci rodem z
    taniego porno. Pozdrawiam

23 kwi 2018

Piękny i bardzo naturalnie wyglądający biust. Gratuluję zdrowego rozsądku przy doborze implantu.

12 kwi 2018

Wow 700cc to konkretny implant :-) Czy podczas pierwszej operacji takie spore implanty?No może jest tam tanio,aczkolwiek ten przykład wyżej sugeruję nie małą cenę i efekt,jakiego bym nie chciała.Piersi wystające poza obrys klatki piersiowej i to jeszcze pod dziwnym kątem.Nawet jako naturalne,niezrobione byłyby na pewno nie godne chwalenia jakie to są piękne.Ludzie chyba pięknych piersi nie widzieli i to nie ma żadnego wytłumaczenia,że są to anatomiczne i że opuchnięte.Po prostu zdjęcie nie zachęca absolutnie,powiedzmy sobie szczerze :-)

PaniKatarzyna
    12 kwi 2018

Hah dziękuję bardzo (jestem dopiero 3 tygodnie po zabiegu, implant okrągły 700cc). Ja ogólnie dziwię się dziewczynom, które w celu zaoszczędzenia jeżdżą np. do Czech. Szkoda tylko, że nie pomyślą o powikłania i umiejętnościach lekarza bo z czegoś ta niska cena musi wynikać... Ja wolałam zapłacić więcej renomowanemu lekarzowi, który operuje praktycznie tylko biusty, niż narażać swoje zdrowie.

12 kwi 2018

PannaMigotka mam to samo zdanie to kilka osób mnie zaatakowało,ale niestety dokładnie trafienie w samo sedno nie warte swojej ceny,zwykła fuszerka.Ty masz piękny biust na profilowym,taki jaki być powinien i na pewno wart swojej ceny,a właściwie wart każdej ceny :-)

PaniKatarzyna
    12 kwi 2018

Nigdy bym nie powiedziała, że są to ładnie powiększone piersi. Uważam, że jest to zwykła fuszerka, niewarta swojej ceny :/

Marta687233
    11 kwi 2018

Witam...cialam sie dowiedziec jak przebiegl twoj zabieg i czy zdowlona jestes z resultatow. Zastanawiam sie nad doktorem Paciorkiem .

2 mar 2018

Gdyby nie te plastry to bym myślała,że to zdjęcie przed operacją :-)

Alex1365p
    21 lut 2018

Jezeli chodzi o czechy to bardzo dobre opinie ma doktor Paciorek caly koszt operacji z pobytem stanikiem i wszystkimi wizytami to 2400€ implant okragly i 2800€ anatom. Duzo dziewczyn zadowolonych. sama mam tam zabieg za 1.5 tyg zrobilam dokladny wywiad i lekarz jest swietny!

21 lut 2018

Ile dni jesteś po zabiegu? I czy rzeczywiście nic nie można robić?? Ile zapłaciłaś za wszystko łącznie z pobytem w szpitalu itd.? Zazdroszczę Ci bo juz jesteś po. Wiem że będzie boleć ale ból minie a efekt zostanie?Życzę Ci szybkiego powrotu do formy. Oczywiście dam znać jak już będę po. Pozdrawiam ?

21 lut 2018

Mój efekt zaraz po ściągnięciu drenów:)

21 lut 2018

Hej,wszystko przebiegło super:)klinika,dr Ferra,opieka,rewelacja!najgorsze o czym Ci muszę napisać do przejścia to dla mnie ściągnięcie drenów i spanie na wznak,cały czas czuje duszenie,bol i pieczenie w plecach,za dwa tygodnie powinno być juz lepiej.Trzymamy za Ciebie kciuki,pomimo tego całego cierpienia Nie żałuje!!!!!!

21 lut 2018

Hej. Jak samopoczucie po zabiegu no i oczywiście efekt??? Napisz coś jak będziesz mogła. Ja wybrałam Kraków. Mam konsultację 14 marca. Pozdrawiam

27 sty 2018

Pani Monika w pierwszym wolnym terminie też mi Go polecala, jestem przekonana o Ich(lekarzy) profesjonalizmie w Klinice, mnie jednak nie odpowiadał termin, stąd decyzja u Ferra 19.02

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.

Chcemy Cię wysłuchać
Dołącz do dyskusji na forum Estheticon. Czekamy na Ciebie!
Reklama