Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

Profhilo - opinie lekarzy

mondor
Kraków · Utworzono: 10 lip 2018 · Ostatnia odpowiedź 16 sie 2023

Witam, Proszę o opinie lekarzy na temat Profhilo. Planuję poddać się takiemu zabiegowi. Zależy mi na lekkim efekcie wolumetrycznym, zarysowaniu lini żuchwy i zredukowaniu bruzd nosowo-wargowych. Czy ten preparat będzie odpowiedni, mam 36 lat. Z góry dziękuję za odpowiedzi.

141 komentarzy

Reklama
    OlaSochacka
    16 sie 2023

Kajak 99 jak zamierzasz usunąć ten preparat ? Ja jestem po trzeciej serii Zafiro jest ciupkw lepiej liczę ze po kolejnym trzech zejdzie ten Polik nadmuchany :(

LenaLena1
    7 sie 2023

kochane, a co polecicie dla osoby w wieku 31 lat, która chce mieć bardziej "promienna, błyszcząca" buzie, ale bez wypełnienia. Ot może i "kaprys"? Przeraziły mnie recenzje!

8 maj 2023

Lekarz pierwszego kontaktu, alergolog, dermatolog, to musi być lekarz, który stwierdzi, czy jest taka potrzeba. Taki zastrzyk nie jest obojętny dla organizmu i nie robi się go na życzenie. Chociaż prywatnie, w Polsce to nie wiem jak jest.

8 maj 2023

A gdzie wykonam taki zastrzyk na alergie ?

7 maj 2023

To zależy jak bardzo mocny jest odczyn alergiczny- można wziąć cetyryzyne z apteki, albo pójść do lekarza po coś mocniejszego włącznie z pojedynczym zastrzykiem sterydowym, bo tu nie widzę sensu hialuronidazy - szkoda własnego kwasu, bo też się zniszczy, a ten sam zejdzie. Buzię należy smarować kremem pozabiegowym z Apis, polecam krem żel, bardzo delikatny, można, a nawet powinno, żel z arniki z Flosleka lub innej firmy. Powinno pomóc przy obrzęku.

7 maj 2023

KasiaCzech1 a co w przypadku alergii? bierze się jakieś leki czy tylko pozostaje usunięcie preparatu?

7 maj 2023

Zapytanie do LKx bo i Ona ma obrzęk buzi więc może faktycznie to wina też alergii

7 maj 2023

Nie mam żadnej alergii. Przy alergii jest obrzęk, zaczerwienienie, bolesność. Ja mam gładką, czystą, świeżą, nawilżoną skórę.

6 maj 2023

A jesteś pewna że to nie alergia dodatkowo napulchnia Twoją buzię? U mnie z miesiąca na miesiąc jest obrzęk ale mniejszy, jakby przez mniejszą ilość preparatu tak stało się u mnie.

5 maj 2023

Nie ma takiej możliwości. Generalnie jest taka zasada, że jak nie jesteś do czegoś przekonana, to tego nie rób. Bo potem się to tak kończy. Proponuję teraz przez najbliższe parę lat nic ingerencyjnego nie robić. Cokolwiek po tym profhilo jest, zejdzie. Mamy własną hialuronidazę, organizm wraz z wiekiem usunie, w niektórych miejscach więcej lub mniej, tkankę tłuszczową, kolagen, hialuron, nastąpi zanik kości, np. oczodołu. Skóra zwiotczeje. Wtedy nie będziesz widzieć śladu po tym zabiegu. Powodzenia.

2 maj 2023

Preparat podany w tkankę tłuszczową będzie zmetabolizowany i nic nie zrobi. Tak, jakby w ogóle nie robiło się zabiegu. Tylko czemu ktoś miałby to zrobić? To raczej mało możliwe u profesjonalisty. Kolagen to białko, , rusztowanie skóry, żeby go odbudować porządnie, trzeba by trochę zabiegów zrobić. To jest trudny proces. To tzw spulchnienie buzi powinno być po tygodniu mniej widoczne i znikać. Pozostaje ujędrniona, mocna, sprężysta skóra. Hialuron potem zmniejsza swoją ilość i przestaje wiązać wodę tak mocno. Jeśli znasz kogoś, kto miał robione usta - jak mu hialuron, czyli glonojad zejdzie, to usta dalej będą bardziej nabrzmiałe czasami, bo twardy hialuron w ustach zawsze zostanie - sama robiłam i tak mam, raz większe, raz mniejsze usta. Hialuron z profhilo znika całkowicie z naszej skóry, bo nie jest utwardzony, on tylko ma za zadanie pobudzić skórę do pewnych procesów naprawczych.

2 maj 2023

Preparat odżywia skórę, powoduje produkcję kolagenu i fibroblastow. Wiąże też wodę. Więc nawilża tkankę, a ponieważ jest to podwójny kwas, o różnej gęstości (nie utwardzony, nie wypełni niczego, nie nadaje się do wypełniania bruzd), to nawilżenie skóry od wewnątrz jest wydłużone, stąd wrażenie pulchniejszej buzi. Ponieważ kwas jest metabolizowany i usuwa się ze skóry, potem zostaje tylko efekt w postaci wyprodukowanego kolagenu. By ten efekt był lepszy, powinno się zrobić co najmniej 2 zabiegi. Oraz stosować zwykłe mezoterapie bądź delikatniejsze stymulatory. Na przykład kwas bursztynowy z Venome lub kolagen.

29 kwi 2023

Doko, preparat jest dobry, miałam źle podany. Nie w tradycyjne 5 punktów, tylko wzdłuż linii żuchwy. Wtedy zamiast unieść tkankę preparat spowodował efekt odwrotny. Po pół roku zeszło, zrobiłam jeszcze w 2 chomiki lipolizę, bo mi zostały, choć myślę, że to raczej z racji wieku, moje własne. I teraz zrobiłam profhilo normalnie, efekt jest super. Pięknie uniosło i uzupełniło ubytki, w sensie produkcji kolagenu, odżywieniu itd. Proszę dokładniej czytać, co pisałam. Litości.

28 kwi 2023

KasiaCzech jeszcze kilka komentarzy wstecz też skarżyła się na źle podany preparat, a teraz rzuca błotem litości.

Gabriela123
    28 kwi 2023

Drogie Panie, zgodzę się, że preparat może być bardzo dobrze przebadany i mieć świetne działanie, bo takie też uzyskałam rok temu. Co w przypadku kiedy został źle podany przez bardzo dobrego lekarza? Przecież każdemu może się to zdarzyć:( Tu potrzeba trochę więcej wsparcia. Źle wstrzyknięty preparat, za głęboko, za płytko lub w miejscu, w którym w ogóle nie powinien być podany, może wywołać szereg powikłań. Co wtedy robić? Czy jest jakaś skuteczna procedura krok po kroku? Do kogo się udać, jak sobie pomóc. Ja w tym momencie już nie patrzę w ogóle na asymetrie czy obrzęk, mam po prostu nadzieję, że reszta objawów: ogólne złe samopoczucie, drętwienia, mrowienia, uciski na szyi, które nie dają mi zapomnieć o zabiegu, po prostu ustaną:(

27 kwi 2023

Kaina, zostaw je. Zrobią hialuronidazę, usuną sobie własny hialuron i będą wtedy płakać, bo im twarz obwiśnie w kilka dni. To ich problem, skoro nie potrafią czytać ze zrozumieniem. Idą byle gdzie, robią pewnie nie sprawdzonym preparatem z Chin. Jak ktoś ma własne chomiki to lipolize robi najpierw, potem stymulator. Szkoda czasu na tłumaczenie komuś, kto się kompletnie nie zna, że trzeba umiejętnie wybrać kosmetologa, sprawdzić gdzie się kształcił, powinien mieć dyplomy. Opracować plan zabiegowy dobrany do stanu skóry i portfela. Kobietom się wydaje, że przyjdą, zrobią 1 zabieg i będą piękne. A to tak nie działa. Na swoje zabiegi wydałam przez kilka lat tyle, że kupiłabym nowe auto hybrydowe. Ale ja tak chciałam, jestem mega zadowolona, nikt mi nie daje 50 plus. Trzeba coś poświęcić, by zyskać coś. A preparaty potrzebują umiejętnej ręki oraz czasu, by zacząć działać.

Kaina
    27 kwi 2023

LKx , porównanie nieusieciowanego kwasu hialuronowego do polimlekowego to jak porównanie cukru do soli, oba są sypki, litości .

Kaina
    27 kwi 2023

Drogie Panie, nic nie trzeba rozpracowywać. Profhilo jest jednym z najlepiej przebadanych preparatów na świecie. Zachęcam zajrzeć do PubMedu. Ciekawe badanie przy udziale 44 tys pacjentów i 13 zgłoszonych działań, lekkich. A wszystkie wasze problemy zgłoście do producenta, oczywiście o ile macie naklejkę z oryginalnego produktu. Większość prezentowanych tutaj problemów dotyczy niewiedzy i umiejętności zabiegowców przerzucanych na produkt, trochę powagi. Znajdźcie lekarza, który zna produkt, wie jak go podać, a nie wyjdziecie za zachwytu. Miłego dnia

26 kwi 2023

Kiedyś robiłam mezoterapie, również prawa strona buzi spuchnięta, także uczulenie na preparat teraz mam tak samo, z tym że dodatkowo te nierówności na żuchwie doprowadzają mnie do szału. Będę działać, doradzali mi albo hialuronidaza bądź zabieg który pod wpływem ciepła preparat usuwa. Natomiast jak jest podany zbyt głęboko to nie zadziała :/ stąd decyzja żeby zrobić hialuronidaze. Nie chce mi się wierzyć że tego się już nigdy nie usunie, nawet tego nie dopuszczam do myśli bo chyba bym zwariowała.

26 kwi 2023

Wiele rozmów przeprowadziłam i wiele osób zapewniało mnie, że tego preparatu po takim czasie już nie ma. to przepraszam co mi się stało z twarzą, przecież widać gołym okiem że jest !

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.

Chcemy Cię wysłuchać
Dołącz do dyskusji na forum Estheticon. Czekamy na Ciebie!
Reklama