Przyjaciele Estheticon


Przyjaciele Estheticon
to użytkownicy portalu, którzy, dzieląc się swoimi osobistymi doświadczeniami po zabiegach, pomagają innym użytkownikom, wysłuchują ich oraz wspierają przy wyborze lekarza czy zabiegu.

CO TO ZNACZY?

Ambasadorzy wartości Estheticon

Przyjaciele Estheticon wierzą w misję Esteticon, podzielają wartości portalu oraz pomagają innym w podejmowaniu właściwych decyzji, dzieląc się z nimi własnymi doświadczeniami.

Fani poralu

Przyjaciele Estheticon sątu dla innych. Piszą, dzielą się spostrzeżeniami, doradzają i dyskutują, poddali się bowiem podobnemu zabiegowi jak Ty.

Przewodnicy na drodze do piękna i poczucia własnej wartości

Poza tym, że Przyjaciele Estheticon chcą dzielić się z Tobą istotnymi detalami z własnych doświadczeń, są przewodnikami na Twojej drodze do piękna i poczucia własnej wartości.

IMG 0671 IMG 3472 IMG 0626

DLACZEGO TO ROBIĄ?

Dobre samopoczucie

Cieszą się, że przekazując własne doświadczenia, pomagają innym. Ich wpisy są bardzo cenione przez pozostałych użytkowników.

Ekskluzywna współpraca

Formując i udoskonalając Estheticon bierzemy również pod uwagę rady, doświadczenia i niepowtarzalny wgląd Przyjaciół Estheticon. Dzięki temu mają wyjątkową okazję do kształtowania przyszłej twarzy portalu.

Benefit

Podziękowaniem za ich zaangażowanie i wspieranie innych użytkowników jest prezent Estheticon.

Medal Przyjaciela Estheticon

Przyjaciół Estheticon łatwo rozpoznasz - obok imienia przy komentarzach lub na ich profilu zobaczysz specjalne oznaczenie - medal Przyjaciela Estheticon.

EF badge

Poddałaś/eś się zabiegowi medycyny estetycznej? Chcesz się podzielić swoimi doświadczeniami i pomóc innym?

button

Aktualizowane: 23.05.2016