Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

Dobór rozmiaru implantów - porady

Anonim
Ollga
Tarnowskie Góry · Utworzono: 11 lut 2019 · Ostatnia odpowiedź 12 gru 2020

Witam. Mam 162 cm wzrostu, pod biustem 73 cm, waga 59 kg, dodam że mam biodra 102 cm. Mój obecny biust to a, małe b. Wybrałam mentory 400 cc okrągłe. Czy Waszym zdaniem dobry wybór? Nie chce małych piersi, chce solidne c.

473 komentarze

Reklama
  • Anonim
    Iwonaaa
    12 gru 2020

    Paulina99 implanty anatomiczne 305ml

  • Anonim
    Paulina99
    11 gru 2020

    Iwonaa jaki to rodzaj i rozmiar implantu? Wygladaja pieknie!

  • Anonim
    Malutka87
    Użytkownik wyróżniony
    15 lip 2020

    Coś mi sie zawiesza Internet... zdjęcie się nie dodało, przesyłam jeszcze raz i pozdrawiam Was kobietki 😊 odezwę się, jak będę po kontroli z ulokowanym ślicznym stanikiem 😁😍

  • Anonim
    Malutka87
    Użytkownik wyróżniony
    15 lip 2020

    Dziewczyny ja juz jutro 3 tyg po i jestem przeszczęśliwa, a co dopiero za parę tygodni jak już będę miała ładną bieliznę ah 😊 mam 245ml i 345ml anatomiczne Mentor i ah równe i piękne, czuję się super 😊 gorąco polecam Panią doktor, bo sprawia, że kobiety mają pasujące do swojej figury piersi, nieprzesadzone, śliczne teraz mam proste plecy i równe piersi i jestem naprawdę szczęśliwa 😍

  • Anonim
    Malutka87
    Użytkownik wyróżniony
    15 lip 2020

    Dziewczyny ja juz jutro 3 tyg po i jestem przeszczęśliwa, a co dopiero za parę tygodni jak już będę miała ładną bieliznę ah 😊 mam 245ml i 345ml anatomiczne Mentor i ah równe i piękne, czuję się super 😊 gorąco polecam Panią doktor, bo sprawia, że kobiety mają pasujące do swojej figury piersi, nieprzesadzone, śliczne, teraz mam proste plecy i równe piersi i jestem naprawdę szczęśliwa 😍

  • Anonim
    Adela_Goszkowska_Bon
    Użytkownik wyróżniony
    14 lip 2020

    Witajcie miała która z was może implanty 275 ml? Jestem ciekawa, jaki rozmiar z tego wyjdzie. Mam 175 cm i 58 kg. Rozmiar obecny piersi a

  • Anonim
    EstheticonModerator
    8 cze 2020

    Cześć dziewczyny! 😌 Jeśli jesteście ciekawe, jaki rozmiar biustonosza będziecie nosić po operacji, skorzystajcie z naszego testu 👉 https://forum.estheticon.pl/gry-i-testy/powiedz-mi-jak-wygladaja-twoje-piersi-a-powiem-ci-jaki-masz-rozmiar-biustonosza-43881 😘

  • Anonim
    Kaja480
    Użytkownik wyróżniony
    22 maj 2020

    Dziewczyny naprawde nie sugerujcie sie rozmiarem i wygladem kolezanek. Kazda ma inne wymiary inna klatke piersiowa , u jednej np implant 500 wyglada na bardzo duze u innej ten sam implant na duzo mniejsze chociaz pojemnosc to juz spora.

  • Anonim
    EstheticonModerator
    18 maj 2020

    Dziewczyny, wolicie implanty anatomiczne czy okrągłe i dlaczego? 🤔 Dajcie znać tutaj: https://forum.estheticon.pl/powiekszanie-piersi-augmentacja/anatomiczne-czy-okragle-43576 😀

  • Anonim
    Iwonaaa
    1 mar 2020

    Na pewno wyjdą piękne ?
    Przy większych piersiach mała różnica nie rzuca się tak bardzo w oczy. Powodzenia ?

  • Anonim
    Malutka87
    Użytkownik wyróżniony
    1 mar 2020

    Ja mam większą asymetrie i bardzo się martwię jak to wyjdzie ale mam nadzieję że moja Pani doktor da rade...podobno już takie robiła i piersi to jej konik....moja wyjściowka jest taka więc może te 245 i 295 będzie dawało taki piękny efekt jak u Ciebie ?

  • Anonim
    Iwonaaa
    1 mar 2020

    Ostatecznie mam wsadzone 305ml ? tez miałam drobna asymetrię, ale lekarz stwierdził ze nie ma potrzeby wkładania różnych implantów. Zdjęcie z dnia operacji.

  • Anonim
    Malutka87
    Użytkownik wyróżniony
    1 mar 2020

    Jejku naprawdę masz piękne piersi powiem Ci ze nie wiem czy brać większe mnie w zupełności takie jak Twoje wystarczą będę przeszcześliwa jak będę miała takie efekt ??? mam asymetrie i w większą pierś mam mieć 245ml A w mniejszą 295ml albo 345ml Pani doktor sama dobierze tak żeby były jak najrówniejsze. A masz zdjęcie przed operacją? Wydaje mi sie ze jeśli u mnie 295ml miałoby wyglądać jak Twoje 290 to będą cudowne ?

  • Anonim
    Iwonaaa
    1 mar 2020

    Są piękne. Ale mam niedosyt jeśli chodzi o wielkość. Jak masz możliwość bierz te większe.

  • Anonim
    Malutka87
    Użytkownik wyróżniony
    1 mar 2020

    Cześć Iwonaaa jak teraz Twoje piersi wyglądają po takim czasie od operacji ? Jesteś zadowolona z efektów z rozmiaru? Ja mam mieć 245ml 295ml anatomiczne ale zastanawiam się czy nie wziąć 295ml 345ml

  • Anonim
    giga
    Użytkownik wyróżniony
    3 sty 2020

    A ile masz teraz w biuście?

  • Anonim
    giga
    Użytkownik wyróżniony
    3 sty 2020

    Kupowałam już w różnych sklepach. Nie w jednym i zawsze mam albo 65 H albo 70 G. W esotiq nie ma dla mnie rozmiaru ?

  • Anonim
    mentor_380cc827408
    Użytkownik wyróżniony
    3 sty 2020

    Dokładnie w esotiq jakieś 2rozm zawsze jest więcej.
    Ja kupuje rozm E czasami F A tak naprawdę uważam że mam między C/D.
    Bo rozm liczy się szer w biuscie minus szer pod biustem i wtedy jest rozm.
    Chociaż i to nie daje identycznych rozm ponieważ jedne są pełniejsze z góry inne mniej przy anatomicznych.
    Tak mi się wydaje

  • Anonim
    usuniety_uzytk837492
    3 sty 2020

    Usunęliśmy ten post zgodnie z prawem do usuwania danych.

  • Anonim
    mentor_380cc827408
    Użytkownik wyróżniony
    3 sty 2020

    Ja ma 175cm 65kg 72cm pod biustem 380cc i też nie są duże. Takie C/D

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.

Chcemy Cię wysłuchać
Dołącz do dyskusji na forum Estheticon. Czekamy na Ciebie!
Reklama