Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

Efekt załamania nad górną wargą

Anonim
Xyz890275
Bydgoszcz · Utworzono: 9 mar 2020 · Ostatnia odpowiedź 24 cze 2021

Witam, Dwa tygodnie temu miałam wstrzyknięty kwas hialuronowy 1 ml saypha volume. Niestety zauważam ze zrobiło mi się bardzo dziwne załamanie nad warga i z daleka wyglada to jak was. Z bliska natomiast wyglada jakby tego kwasu było za dużo nad gorna warga. Lekarz twierdzi ze wszystko idzie w dobrym kierunku jednak ja codziennie patrzę w lustro i widze ten defekt. Proszę o rade.

10 komentarzy

Reklama
  • Anonim
    Karolalala
    24 cze 2021

    Xyz, a mogłabyś pokazać usta, jak się się prezentują z profilu?

  • Anonim
    Xyz890275
    22 wrz 2020

    Alibaba, cień został ze mną przez kolejne pół roku 🤣 Teraz kwas się zapewne wchłonął i nie wygląda to już tak źle. Generalnie ten efekt nie spodobał mi się, liczyłam na to, że kwas „pójdzie „ bardziej w czerwień Wargowa, moim zdaniem za dużo w kontur. Pokaz zdjęcie jeśli możesz:).

  • Anonim
    Alibaba
    21 wrz 2020

    Pytanie do autorki posta: czy ten cień w końcu znikł? Jestem w identycznej sytuacji 😂 2 tygodnie temu powiększanie i mam problem z powodu tego cienia

  • Anonim

    Anonim

    14 mar 2020

    Przepraszam, że skorzystam z Twojego wątku, ale właśnie tu moje posty przekroczyły liczbę 500-set polubień. To oznacza, że wielu z Was uważa je za trafne i przydatne. Wśród takich osób jest też wielu lekarzy. Wszystkim bardzo dziękuję.
    Dzięki Wam jestem bogatsza o wiele doświadczeń, bo czytając o waszych problemach wiele się nauczyłam. Takie forum to doskonały poligon doświadczalny gdzie runął nie jeden mit.
    Mam też, co oczywiste, swoich wrogów a największym z nich jest administracja Estheticon. Straciłam u nich tytuł "Estheticon Friend", bo stale walczę o transparentność lekarzy, ale bezapelacyjnie jestem Waszym przyjacielem

  • Anonim

    Anonim

    13 mar 2020

    No widzisz, już nie ma cienia nad wargą, ale powiem Ci, że ta górna warga wcześniej podobała mi się bardziej, ale skoro Ty czułaś się z tamtą wargą źle to wszystko ok.

  • Anonim
    Xyz890275
    13 mar 2020

    Minęło dwa tygodnie i dwa dni od powiększania, i tak to teraz wyglada...

  • Anonim
    Xyz890275
    13 mar 2020

    Dzięki wielkie, nadal się Przyzwyczajam ?

  • Anonim
    Karo865293
    12 mar 2020

    Super usta, kształt zmysłowy. Wiele dziewczyn marzy o takim.

  • Anonim
    Xyz890275
    10 mar 2020

    Uspokoiłas mnie troche. Dziekuje ?

  • Anonim

    Anonim

    10 mar 2020
    Najlepszy komentarz

    Uważam, że wszystko jest u Ciebie w porządku. Nie ma załamania, to tylko lekki cień i wszystko zależy od tego jak oświetla Cię światło, każdy tak ma. W górną wargę nie podano za dużo kwasu, jeśli jest odrobinę większa niż była to pewnie dlatego czujesz się z tym obco, ale jest ok. Usta są ładne .
    Powiem Ci, że niektóre dziewczyny malując usta specjalnie robią taki cień nad górną i pod dolną wargą aby uzyskać efekt większych i wywiniętych ust. W normalnym świetle tego cienia u Ciebie nikt nie zobaczy

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.

Chcemy Cię wysłuchać
Dołącz do dyskusji na forum Estheticon. Czekamy na Ciebie!
Reklama