Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

Implanty Motiva - doświadczenia pacjentek

Anonim
Paulitta579988
Użytkownik wyróżniony
Tarnowskie Góry · Utworzono: 6 lut 2019 · Ostatnia odpowiedź Dzisiaj 10:52

Witajcie, chciałabym zapytać i ewentualnie prosić o wklejenie zdjęć przez dziewczyny, które miały powiększane piersi implantami firmy MOTIVA . Zainteresował mnie jakiś czas temu ten temat bo słyszę wiele dobrego o tych implantach a zwłaszcza o Ergonomixach. Czy jest tu spora grupa Motivek :) ?

1047 komentarzy

Reklama
  • Anonim
    JulkaW
    Dzisiaj 10:52

    Czy mogłybyście napisać u kogo robiłyście piersi i czy jesteście zadowolone?

  • Anonim
    Stasia
    Dzisiaj 08:56

    Karpatka, Olala, wielkie dzięki za odpowiedź. Uzbrajam się w cierpliwość 😎

  • Anonim
    kasiakol
    Dzisiaj 07:50

    Cześć,
    Jestem 1,5 miesiąca po zabiegu. Mialam 360 ml pod powięź demi Ergonomix 2.
    MIAŁAM DRENY (mój lekarz mówił mi, że są po prostu tzw. dwie szkoły odnośnie stosowania drenów).
    W pojemniczku z drenem gromadzi się nadmiar płynu, który zaraz po operacji wytwarza się w organiźmie. Ja miałam go dość sporo. Więc dla mnie super to było rozwiązanie. Bo gdyby ten płyn miał zostać w moich piersiach to byłyby bardzo mocno spuchnięte i organizm musiałby długo wchłaniać takie ilości tego płynu.
    Dreny miałam dobę i przed wyjściem ze szpitala zostały wyjęte. Wyjęcie nic mnie nie bolało.

  • Anonim
    Olala81
    Wczoraj 22:12

    Stasia, jak byłam operowana to na sali była dziewczyna, która miała dokładnie takie same implanty jak ja i obie miałyśmy pod mięsień. U mnie po 2 tygodniach piersi nie były nic spuchnięte a ona miała bardzo nabrzmiałe. Ja dużo krócej nosiłam pas ona nosi do tej pory (6 tygodni). Goimy się różnie ale to nie znaczy, że u niej jest coś nie tak. Wręcz przeciwnie, Lekarz mówi że wszystko jest ok i nie dzieje się nic złego. Tak jest, że różnie się goimy.

  • Anonim
    Karpatka98
    Wczoraj 21:21

    Stasia one szybko miękną- tydzień, dwa i już jest różnica niż zaraz po operacji. Ja jestem 5 tyg po i już są mięciutkie jak masełko 🙃 ale wciąć wypełnione od góry, jeszcze widać, że zejdą na dół pewnie.

  • Anonim
    Stasia
    Wczoraj 20:49

    Vertans, ja miałam szwy wyciągane po niespełna 8 tyg. Dren miałam w powikłanej piersi, ale to w drodze wyjątku. Normalnie chyba nie zaklada.

    Dziewczyny, a kiedy Wam implanty zmiękły u góry? Nie wiem jak zadać to pytanie 😂 Chodzi o to, że mam Ergonomix , a na razie wyglada jak Round🫢

  • Anonim
    Teqil
    Wczoraj 17:15

    Ostatecznie zdecydowałam się na Demi 320 ml 😊
    Jestem zadowolona z rozmiaru ale jeszcze czekam na efekt jak obrzęk zejdzie bo jeszcze jest go sporo 🙃
    Wrzucę zdjęcia oczywiście, może wieczorkiem zrobię 😊
    U mnie szwy są rozpuszczalne więc nie wyjmowane były, drenów nie miałam 😊
    Nonamemadame wiadomo stres będzie .. Mysle że ten tydzień pierwszy jest trudny poprostu i trzeba się mocno oszczędzać żeby sobie kłopotu nie narobić 😊

  • Anonim
    Olala81
    Wczoraj 09:30

    *ciemne blizny miało być;)

  • Anonim
    Olala81
    Wczoraj 09:28

    vertans, ja nie miałam drenów a szwy rozpuszczalne. Po 2 tygodniach miałam natłuszczać miejsce po cięciu, a potem plastry silikonowe. Ja mam problem z bliznami, rozchodzą mi się i nastawiałam się, że i tu po operacji nie będą za ładne. I chyba to mnie najbardziej zaskoczyło (zaraz po tym, że ból po operacji był naprawdę mały:)) że blizny są piękne, cienkie, gładkie tylko póki co cieme, ale czytałam że to naturalny proces.

  • Anonim
    Karpatka98
    Wczoraj 08:24

    Bertami ja szwy po 7 dniach, drenów nie miałam, ale zwykle zdejmuje się je zaraz po operacji lub przed wyjściem do domu, choć słyszałam historie że niektóre dziewczyny miały po kilka dni. Mój lekarz nie stosuje i nie używa drenów w ogóle- nie wiem od czego to zależy.

  • Anonim
    vertans
    23 kwi 2024

    a po jakim czasie miałyście zdejmowane szwy i kiedy dreny? ja w zaleceniach mam szwy dopiero po dwóch tygodniach zdjęcie i się zastanawiam czy to nie za późno

    (operacja dopiero za 3 tygodnie ale pytań milion :D)

  • Anonim
    Nonamemadame
    23 kwi 2024

    Hej dziewczyny, widzę Teqil, że jesteś już po zabiegu, zazdroszczę :) Ja mam zabieg za 2 tyg, już chciałabym być po, żebg nie rozmyślać czy dobrze wybrałam rozmiar🙈
    Byłam u naszego doktora i zdecydowałam się jednak na motivę pod powięź. Teqil jesteś zadowolona? Jak Ci się podoba rozmiar? Przypomnij mi jaki implant wybrałaś :)

  • Anonim
    Martiiiti
    23 kwi 2024

    Stasia jestem 5 tygodni, miałam dual plane
    Wiem wiem i to wszystko potrzebuje czasu ale człowiek taki przeczulony się robi :)

  • Anonim
    Stasia
    23 kwi 2024

    Martiiiti, myślę że kłucie i ciągnięcie to totalnie normalna sprawa po operacji. A przypomnisz ile jesteś po zabiegu?
    Ja miałam metodą pod powięź, nie zauważyłam korelacji co do pracującej ręki- kluje mnie lewą piers, a jestem praworęczna, ale tutaj może mieć metoda znaczenia, albo i nie. Nie przejmuj się zanadto, trzeba czekać aż się ładnie wszystko wygoi 😊

  • Anonim
    Martiiiti
    23 kwi 2024

    Dziewczyny a mam pytanko bo nie wiem czy już też nie świruje :( jestem praworęczna i tak po całym dniu bardziej czuje właśnie prawa stronę, takie ciągnięcie kłucie, czy to normalne?

  • Anonim
    Stasia
    23 kwi 2024

    Super! Dziękuję Karpatka 😊

  • Anonim
    Karpatka98
    23 kwi 2024

    Stasia ja właśnie pojutrze idę na skinpen a mija nieco ponad miesiąc od mojej operacji. Tydzień temu byłam na liftingu rzęs i brwi i też leżałam i było ok 😊 także jak się dobrze czujesz to chyba można się umawiać.

  • Anonim
    Stasia
    23 kwi 2024

    Powodzenia Ninic! :)

    Odpowiadając na pytanie dot. Powikłania - Był to krwotok wewnętrzny. Piers zaczęła mnie boleć i zaczęła "puchnąć", zrobiła się sporo większa od tej drugiej, prawidłowo gojacej. Pani pielęgniarka uznała, że coś jest nie tak i skontaktowała się z doktorem. Nie musiałam nic płacić za reoperacje. Ponoć moja operacja (ta pierwsza) przebiegła bezproblemowo i najszybciej ze wszystkich w tym dniu. Nie było jednego miejsca krwawienia, a wiele- wiec to mogło być coś osobniczego.

    Dzięki za podpowiedź w sprawie mezoterapii :) ja się normalnie podnoszę i kładę hmm - może za wcześnie? W czwartek miną 3 tygodnie. Gubię się już w tym co można, a co nie.

    Pozdrawiam Was :)

  • Anonim
    Ninic
    23 kwi 2024

    Dziewczyny, ja tuż przed zabiegiem. Niestety dziś jakoś nie czuje się najlepiej. Nie wiem, czy to stres, czy coś mnie pobiera🙈

  • Anonim
    Karpatka98
    23 kwi 2024

    Teqil to trzymam kciuki i daj znać jak po wizycie 😊 co do dźwigania dziecka to też był mój największy problem, ale ja już podnoszę mojego 3,5 latka, a to jest z 16 kilo. Oczywiście w ramach wyjątku i ostrożnie, np. z pozycji kucnej używając siły nóg bardziej. Może podzieliłabyś się zdjęciami/ efektem jak będziesz gotowa? Ciekawa jestem jak u Ciebie wyglądają piersi, oczywiście rozumiem, jak wolisz nie 🙂

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.

Chcemy Cię wysłuchać
Dołącz do dyskusji na forum Estheticon. Czekamy na Ciebie!
Reklama