Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

Piersi kilka dni po operacji a kilka miesięcy później - porównanie.

Anonim
Ona300
Wrocław · Utworzono: 3 lut 2020 · Ostatnia odpowiedź 17 kwi 2024

Witam Was Kochane Cycoholiczki❤️? Zauważyłam, że mało jest w sieci takich porównań jak w tytule. Ta bardzo ważna myślę dla wielu kobiet świadomość o zmianie w wyglądzie piersi po kilku miesiącach od operacji jest kluczowa, aby w pełni cieszyć się procesem kształtowania biustu. Przyznam, że również moja wiedza na ten temat zmaterializowała się na etapie pooperacyjnym. Wcześniej nie miałam takiego wyobrażenia, że to co widzimy kilka dni po operacji, a to co następuje po kilku miesiącach może się aż tak różnić! Los chciał, że trafiłam na wspólnej sali posiadaczkę już wcześniej powiększonych piersi, która podzieliła się ze mną swoimi spostrzeżeniami na ten temat ? Jeżeli zaglądają tu jeszcze na forum dziewczyny, które są już dłuższy czas po operacji i zechciały by się podzielić zdjęciami piersi celem porównania, tych wspomnianych kilku dni po operacji a kilku miesięcy, było by wspaniale! ❤️ Uważam, że tak jak i mnie tak wielu innym dziewczynom pomoże to przetrwać i zrozumieć lepiej ten trudny czas oczekiwania i kształtowania się biustu. Z góry wielkie dzięki za podzielenie się zdjęciami! ? Pozdrawiam Was serdecznie, Piersi do przodu! ??

996 komentarzy

Reklama
  • Anonim
    Binii
    Użytkownik wyróżniony
    17 kwi 2024

    U mnie minęło 6 miesięcy.
    W moim przypadku wszystko poszło łatwo i gładko. Efekt jest 100% taki jak chciałam. Nie chciałabym większych piersi, profil implantu też mi odpowiada.

    Zostawię zdjęcia jeszcze chwilę ale potem usuwam profil.

    Trzymam kciuki za was wszystkie abyście były conajmniej takie zadowolone z efektu operacji jak ja ❤️

  • Anonim
    Binii
    Użytkownik wyróżniony
    15 kwi 2024

    MargaretM
    Ja robiłam operację w Skandynawii.

  • Anonim
    MargaretM
    14 kwi 2024

    Binii u kogo robiłaś operację ?

  • Anonim
    Martiiiti
    11 kwi 2024

    Dziewczyny mam pytanko, po którym tygodniu widać już fajniejszy efekt, kiedy całkowicie zszedł wam obrzek?
    Pozdrawiam

  • Anonim
    nitkanitka
    Użytkownik wyróżniony
    11 kwi 2024

    Ja mam zakaz jazdy rowerem przez 6 miesięcy.

  • Anonim
    marta_wro71
    Użytkownik wyróżniony
    10 kwi 2024

    Ewula1 u mnie z tego co pamiętam 4 tygodnie był zakaz sportu ;) Najlepiej pytaj operatora...kazdy ma swoje zdanie na ten temat.
    Nie sądze, że przy rowerze bedzie problem, bardziej bym była ostrożna ze względu na to, że mozesz mieć jakis mały wypadek rowerowy i wtedy uszkodzenie implantów :(
    Postaw na razie na spacery.... ja jestem tez z tych aktywnych, biegam, siłownia,joga... pierwszy miesiąc zamiast biegać chodzilam na bardzo długie spacery w szybkim tempie- tak z 5km co drugi dzień i jakos to przetrwałam :)

  • Anonim
    LizaRiedel
    Użytkownik wyróżniony
    9 kwi 2024

    Ok zamowilam ten żel zobaczymy, ale u mnie to raczej cos wiecej w piatek mam resonans magnetyczny wiec moze bede wiedziala wiecej.

  • Anonim
    Ewula1
    8 kwi 2024

    Hej Laseczki. Proszę napiszcie mi ile czasu musi minąć abym mogła jeździć rowerem. Jestem miesiąc po i czuję się rewelacyjnie,. żadnych dolegliwości i nie mogę już usiedzieć w miejscu. Mamy piękną pogodę i tak sobie pomyślałam aby pojeździć rowerem ale nie wiem czy już mogę

  • Anonim
    PatrycjaA
    8 kwi 2024

    Na USG nie byłam i właśnie myślę nad tym, zeby sobie zrobić. Chyba że jeszcze poczekam chwilę .. :(

  • Anonim
    Liliiii
    8 kwi 2024

    Dziewczyny pisałam odnośnie bólu po operacji mi ból minoł. Polecam wam sparowanie żelem lioton 1000 i na to jak wyschnie maść z arniki w takim pudełeczku ją dostaniecie mi to pomogło! Czasem może być tak że krwiaczki są w środku spróbujcie może i wam pomoz

  • Anonim
    LizaRiedel
    Użytkownik wyróżniony
    7 kwi 2024

    Patricja ja niestety tez w prawej piersi, ale u mnie to juz jest bòl nie do wytrzymania, jestem prawie 8 tyg. Po panikuje juz lekko bo rano budze sie i bol jest mniejszy a w ciagu dnia coraz gorzej. Mam juz termin na mrt. Zadne przeciwbolowe nie pomagaja nawet mocne nic na rozluznienie miesni nic na nerv wiec bardzo sie boje. Lekarz mowi ze juz nie powinno bolec ok jakies ukucia jakies tam czasem bol ale nie taki caly czas sam bol! Tragedia jakas!!!

  • Anonim
    Binii
    Użytkownik wyróżniony
    6 kwi 2024

    Patrycja
    Ja zaraz będę miała 6 miesięcy po operacji i też czasami mam podobne odczucia ale ostatnio zauważyłam, że jest lepiej.

    Daje sobie czas do roku na ustąpienie wszystkich niedogodności.

  • Anonim
    patrycja128768
    6 kwi 2024

    PatrycjaA ja w jednej piersi odczuwam dyskomfort przy pochylaniu w sumie przy każdej zmianie pozycji . Nie mogę podeprzećsie ne rakach , czuję jak mięsień automatycznie się zaciska . Operację miałam 2 lutego i też zaczynam się martwić . Miałaś robione USG ?

  • Anonim
    patrycja128768
    6 kwi 2024

    Karpatka98 nie kochana tam gdzie są mniejsze to tydzień po operacji . One tak nabrały objętości 😀

  • Anonim
    PatrycjaA
    5 kwi 2024

    Hej,
    Jestem pół roku po operacji i niestety cały czas w jednej piersi odczuwam ból. Jest to pierś prawa. Odczucia : takie ciągnięcie, czasami pieczenie, czuję jakby ta pierś była cały czas napięta/spieta. Czy któraś z Was tak miała ? Co to może być ? :((

  • Anonim
    Karpatka98
    2 kwi 2024

    Patrycja 128768 które zdjęcie jest w 1 tygodniu, a które w 5?
    Po lewej biust jest sporo większy niż po prawej. Aż tak straciły na objętości?

  • Anonim
    Binii
    Użytkownik wyróżniony
    2 kwi 2024

    AnnaQ
    Moj lekarz pozwolił po 6 miesiącach.

  • Anonim
    AnnaQ
    1 kwi 2024

    Hejka, jestem 2 miesiące po operacji powiększenia piersi. Kiedy zaczęłyście cwiczyc górną część ciała? Chciałabym wrócić do ćwiczeń że sztangą, hantlami, do robienia zwykłych brzuszków.

  • Anonim
    Martiiiti
    29 mar 2024

    Hej czy to normalne że obrzęk schodzi z jednej piersi a druga jest jeszcze spuchnięta i większa? (11ty dzień po)

  • Anonim
    patrycja128768
    21 mar 2024

    Kasia u mnie się sporo zmieniło już po 4 tygodniach sama zobacz zdjęcia w pierwszym tygodniu i 5

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.

Chcemy Cię wysłuchać
Dołącz do dyskusji na forum Estheticon. Czekamy na Ciebie!
Reklama