Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

Plastyka powiek i lifting dolnej części twarzy - poszukuję wsparcia

Anonim
Konwalia
Użytkownik wyróżniony
Warszawa · Utworzono: 31 lip 2019 · Ostatnia odpowiedź 11 sie 2019

Witam:) Czekam na zabieg liftingu chirurgicznego dolnej czesci twarzy oraz plastyki powiek gornych. Bardzo sie denerwuje, ze zabieg moze sie nie udac, ze moze pojsc cos nie tak. Zabieg robie w Polsce,u profesjonalnego lekarza z bardzo dlugim starzem. Poprosze o jakies wsparcie tutaj, zabieg za 3 tygodnie...

14 komentarzy

Reklama
  • Anonim
    Konwalia
    Użytkownik wyróżniony
    11 sie 2019

    Dziekuje!:)) Jak dlugo po bylas opuchnieta i ,,niewyjsciowa,,? Czy twoja twarz wyglada teraz mlodziej,swiezej i czy jestes bardziej pewna siebie?

  • Anonim
    Dorota566981
    10 sie 2019

    Nie bój się, będzie dobrze a nawet lepiej.Ja jestem już po i nie żałuję,wyglądam super,bez tych ohydnych chomików

  • Anonim

    Anonim

    9 sie 2019

    Trudno mi powiedzieć do którego lekarza, bo nie znam ich. Wpisz w google : lekarz chirurgii plastycznej, Poznań. Pojawią się wszystkie kliniki tych lekarzy. W zasadzie każdy lekarz ma założone forum, ale nie chodzi o forum na stronie lekarza czy kliniki tylko takie założone przez pacjentów więc po wybraniu lekarza znów wpisz w google nazwisko lekarza np. dr.Kowalski, forum i tam poczytaj co ludzie piszą i na tej podstawie możesz wybrać.Pamiętaj, że nie ma cudownych lekarzy, że błędy zdarzają się wszystkim, ważne jest ile tych błędów popełniają.
    Ja bym jeszcze brała pod uwagę zachowanie lekarza, u aroganckiego nie będziesz czuła się dobrze

  • Anonim
    Grazka695497
    8 sie 2019

    Ina54 Dziękuję za odp tak proszę podać do jakiego lekarza w Poznaniu udac się?

  • Anonim

    Anonim

    8 sie 2019

    Do wolumetrii twarzy używany jest gęsty kwas, bo tylko taki ma możliwość spełnić swoje zadanie natomiast jeśli myślisz, że ma on konsystencję plasteliny to tak nie jest.
    Przypuszczam, że po każdej aplikacji dawki kwasu lekarz wykonywał energiczny masaż tego miejsca co zawsze należy wykonać, ale tak jak we wszystkim potrzebny jest umiar. Prawdopodobnie tak bardzo się starał, że rozrywając wewnętrzne tkanki sam przemieścił ten kwas pod oko. Choć Teoretycznie tego kwasu powinno już nie być, ale jak to w życiu bywa, teoria sobie a życie sobie. Prawdopodobnie kwas otorbił się i sam nie zniknie. Popularną metodą i często stosowaną jest hialuronidaza, ale ona też często niesie powikłania. Najbezpieczniej i bez przykrych komplikacji byłoby nakłuć zgrubienie i kwas wycisnąć, zachowując oczywiście zasady higieny. Zgłoś się do lekarza i poproś o to ewentualnie poddaj się hialuronidazie. Ja miałam wyciśnięty ponad 2-letni depozyt kwasu a już byłam umówiona na wycięcie go. Nie ma po nim w tej chwili śladu

  • Anonim
    renata36
    8 sie 2019

    Dzień dobry, ja obecnie poszukuję dobrego lekarza plastyka który wykonałby u mnie powieki górne- bardzo opadające. Czy mogłabym prosić o podanie nazwiska tego lekarza ?
    Pozdrawiam
    Renata

  • Anonim
    Grazka695497
    7 sie 2019

    Witam serdecznie ja miałam robioną plastykę powiek górnych i dolnych 17 lat temu w wieku 37lat miałam ogromny problem opadajacych powiek górnych i ogromne tkz worki pod oczami Zabieg był wykonany w Poznaniu przez wykwalifikowanego Chirurga plastyka byłam pod ogromnym wrażeniem żadnego bólu po zabiegu wszystko się udało doktor zapewniał gwarancję na 10 lat efekt pięknych wyrazistych oczu utrzymywał się przez ok 14lat z racji wieku wiadome jest starzejemy się ale nawet teraz po 17 latach moje oczy nie wyglądają żle.Doktor wyjaśnił że mogą wystąpić komplikacje takie jak obrzęk,gronkowiec niedomykanie oczu jednak u mnie wszystko się udało.Za to teraz mam inny problem-Poddałam się wolumetrii policzków niestety kwas hialuronowy prawdopodobnie był za gęsty dostał sie po powiekę zrobiła sie wypukłość pod okiem prawym natomiast pod lewym zrobił sie oczodół nie mogę sobie z tym poradzić już połtora roku Pozdrawiam serdecznie

  • Anonim
    Konwalia
    Użytkownik wyróżniony
    3 sie 2019

    Jedyne,czego sie obawiam,to tzw,,fake look,, ..

  • Dr Osuch Clinic

    · 2 sie 2019

    Nie slyszalem o takich efektach, o ktorych Pani pisze. Jesli lifting jest chirurgiczny, efekty utrzymuja sie dlugo - kilka/ kilkanascie lat. Wiadomo, ze lifting (ani zadna inna operacja plastyczna) nie chronia nas przed uplywem czasu czy dzialaniem grawitacji na nasza twarz. Nie mozna wiec zagwarantowac efektow na forever. Na pewno jednak - mowimy caly czas o liftingu chirurgicznym - efekty utrzymuja sie dlugo, owal jest zdecydowanie poprawiony, ew "chomiki" rowniez.

    Wazne: jesli caly czas ma Pani watpliwosci i pyta tutaj o efekty liftingu - sugeruje porozmawiac ze swoim lekarzem jeszcze raz. Lifting - czy to w wersji klasycznej, czy MACS (mini lifting) to dosc rozlegly zabieg. Przystepujac do niego powinna miec Pani wyjasnione wszelkie pytania/ watpliwosci i byc swiadoma zarowno mozliwych do uzyskania efektow, jak i potencjalnych ryzyk.

    Powodzenia!
    Piotr Osuch

  • Anonim
    Konwalia
    Użytkownik wyróżniony
    1 sie 2019

    Jak dlugo pozostaje efekt liftingu?

  • ClinicForYou

    · 1 sie 2019

    Witam,
    Zdenerwowanie przed zabiegiem to sprawa oczywista. Proszę zaufać lekarzowi i myśleć o efektach końcowych:)
    Pozdrawiamy

  • dr Bartłomiej Zoń

    · 1 sie 2019

    Dzień dobry.
    To jest duży zabieg, natomiast w rękach doświadczonego operatora możliwy do wykonania.
    Pozdrawiam serdecznie i trzymam kciuki.
    Dr Bartłomiej Zoń, Specjalista Chirurgii Plastycznej, Specjalista Chirurgii Ogólnej

  • Anonim
    Konwalia
    Użytkownik wyróżniony
    1 sie 2019

    Dziekuje za odpowiedz.Jak dlugo utrzymuje sie efekt liftingu? Chodzi mi o linie zuchwy,,nie chce zeby po paru miesiacach ,,oklapla,, znowu:( Bo przeciez nie taki jest cel tej operacji .

  • Dr Osuch Clinic

    · 31 lip 2019
    Najlepszy komentarz

    Witam Pania,
    Nie taki diabel straszny :) Jesli lekarz ma duze doswiadczenie, zabieg przeprowadzany jest w warunkach szpitalnych, kwalifikacja do zabiegu przebiega na podstawie prawidlowych wynikow badan laboratoryjnych (nie tylko sama morfologia, ale szereg innych badan), jest Pani ogolnie zdrowa i stosuje sie do zalecen przedoperacyjnych - powinna byc Pani spokojna. Najwazniejsze jest stosowac sie scisle do zalecen lekarza jesli chodzi o przyjmowane przed zabiegiem leki, suplementy diety, itp., bo to wszystko moze miec wplyw na przebieg zabiegu i pozniejszego gojenia.

    Powodzenia,
    Piotr Osuch

    ****************

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.

Chcemy Cię wysłuchać
Dołącz do dyskusji na forum Estheticon. Czekamy na Ciebie!
Reklama