Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

Rozpuszczenie nierówności ust po wcześniejszym powiekszaniu

Anonim
Usta884362
Bydgoszcz · Utworzono: 24 lut 2020 · Ostatnia odpowiedź 25 lut 2020

31.01.2020 miałam powiekszone usta kwasem Revolax Deep. Niestety okazało się że kwas został za płytko podany (w górnej wardze) I były one nierówne. Głównie z prawej strony zrobiło się takie skupisko kwasu i wyglądało to jakbym miała opryszczkę. Wczoraj byłam na rozpuaszczaniu tego kwasu - no i widać już ubytek,ale za to lewa strona teraz wygląda na większa.Pytanie czy powinnam usunąć całkiem kwas czy wyrównać-rozpuścić kwas z lewej strony i później ewentualnie po jakimś czasie poprawić na nowo kwasem?

Jak długo się czeka na efekt końcowy po rozpuszczaniu?

Załączam zdjęcie przez rozpuszczaniem i dobę po rozpszczaniu. Z góry dziękuję za pomoc.

5 komentarzy

Reklama
  • Anonim

    Anonim

    25 lut 2020
    Najlepszy komentarz

    Rozsądny lekarz

  • Anonim
    kwas_hialurono884374
    25 lut 2020

    Rozumiem,prwnie w duzej mierze ma znaczenie doświadczenie lekarza i ilość podanej hialuronidazy.Mi lekarz powiedział że podaje bardzo mało żeby nie rozpuścić mojego naturalnego kwasu.
    Bardzo dziękuję za informacje:)

  • Anonim

    Anonim

    25 lut 2020

    W sumie to była niewielka dawka, ale chyba rozpuściła cały depozyt. To nie był kwas w ustach tylko w policzku, dość stary. Nie mogłam go z tej powierzchni wycisnąć więc trzeba było rozpuścić go. Po pierwszym dniu wszystko było ok., nawet tu w jednym z tematów napisałam, że nic się nie stało a jednak po 3 dniach skóra zrobiła się luźna i wisi. Tam po prostu zrobiła się dziura. Lepiej unikaj hialuronidazy a w Twoim przypadku , myślę, że nie musisz dalej rozpuszczać. Bardzo dobrze, że lekarz podał Ci jej niewiele..
    W innym miejscu też miałam grudę kwasu i nawet byłam umówiona do lekarza, ale to mnie wciąż irytowało i kwas wycisnęłam. Nie ma po tym śladu, nic się nie działo i nic nie wisiało

  • Anonim
    kwas_hialurono884374
    25 lut 2020

    A możesz napisać jakie były niepożądane działania hialuronidazy I czy miałaś rozpuszczamy cały kwas czy tylko jego nadmiar?
    Pozdrawiam

  • Anonim

    Anonim

    25 lut 2020

    Kwas nie został rozmasowany i może podano go zbyt dużo i dlatego było widoczne zgrubienie. Ja myślę, że druga strona nie wygląda na większą, ale odczekaj jeszcze na całkowite ustanie działania hialuronidazy, to rozpuszczenie może jeszcze troszeczkę postąpić i po jakimś czasie możesz uzupełnić ubytek kwasem. Unikaj rozpuszczania kwasu, ja tylko raz miałam to zrobione i jak wiele pań tu piszących, mam negatywne w tym temacie doświadczenia choć dzień po wydawało mi się, że nic złego się nie wydarzyło

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.

Chcemy Cię wysłuchać
Dołącz do dyskusji na forum Estheticon. Czekamy na Ciebie!
Reklama