Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

Skrajnie różne ceny zabiegów HIFU w tym samym mieście

Anonim
Megan432939
Wrocław · Utworzono: 19 wrz 2017 · Ostatnia odpowiedź 22 wrz 2017

Witam, dlaczego zabiegi u kosmetologa urządzeniem HIFU kosztuje 300-500 zł na twarz a u lekarza med. estetycznej sześć- osiem razy więcej? czy cena zależy od rodzaju urządzenia? czym się różnią efekty?

10 komentarzy

Reklama
  • Anonim
    Megan432939
    22 wrz 2017

    Domyślam sie;). Wszak medycyna estetyczna to dobry biznes, bo my kobitki dalysmy sie zapuścić w kozi róg. Na szczęście ja do tego chyba podchodzę z rozsądkiem. 2-3 razy do roku, więcej NIE.:)

  • Anonim

    Anonim

    21 wrz 2017

    To jeszcze poszukaj gabinetów z tym samym urządzeniem i wtedy porównaj ceny ,też będziesz w szoku.

  • Anonim
    Megan432939
    21 wrz 2017

    ;)

  • Anonim

    Anonim

    21 wrz 2017

    Lifting

  • Anonim
    Megan432939
    21 wrz 2017

    Dziękuję za spostrzeżenia. Jednak mysle ze tu jednak chodzi - tak jak piszą lekarze powyżej o różne rodzaje urządzeń. Pewnie sa urządzenia wykorzystujace Hifu tanie przez to mniej efektywne i te nowoczesne bardziej efektywne i przez to droższe. Jakos wierze w te wypowiedzi i przemawiają do mnie. A na chomiki co bardziej efektywnego Pani moze polecić?

  • Anonim

    Anonim

    21 wrz 2017

    Odnośnie innych zabiegów np.lifting,implanty piersi,liposukcja też są różne ceny a rozpiętość tych cen jest ogromna a uzależniona jest od tego co komu przyjdzie do głowy: rata kredytu inwestora kliniki (mam tą informację od lekarza) ,koszt płytek ,wysokość ceny najmu lokalu ,rata kredytu za urządzenie albo ile innych zabiegów można zrobić w tym samym czasie.
    Granice absurdu zawsze powinny istnieć ,przynajmniej dla kupującego taki zabieg .Warto pomyśleć czy nie lepiej za te pieniądze zrobić kilka innych zabiegów ,bardziej efektywnych.

  • Anonim
    Megan432939
    21 wrz 2017

    Bardzo dziękuję za informację. Teraz rozumiem w czym rzecz.jest mi bardzo przydatna.

  • Anonim
    Megan432939
    21 wrz 2017

    Baaardzo, bardzo dziękuję za informacje. To wszystko wyjaśnia i pomoglo mi w podjęciu decyzji w sprawie zabiegu.

  • dr Bartłomiej Zoń

    · 20 wrz 2017

    Dobry wieczór.
    Różne ceny wynikają m.in. z:
    - tego, kto wykonuje taki zabieg (w sensie jego doświadczenia i wykształcenia, znajomości i możliwości leczenia ewentualnych powikłań; proszę pamiętać, że kosmetolog nie jest lekarzem i nie wolno mu wykonywać zabiegów z naruszeniem powłok ciała)
    - różnych urządzeń tego typu dostępnych na rynku (pod kątem jakości tych urządzeń).
    Pozdrawiam.
    Dr Bartłomiej Zoń, Specjalista Chirurgii Plastycznej

  • La Guèl Clinic & SPA

    · 20 wrz 2017
    Najlepszy komentarz

    Dzień dobry, nazwa HIFU jest to skrócona nazwa technologii, na rynku jest wiele urządzeń, które  wykorzystują technologię skoncentrowanych ultradźwięków o wysokiej częstotliwość. Prosimy zwrócić uwagę, czy urządzenie w danym gabinecie, posiada certyfikację urządzenia medycznego, a nie kosmetycznego. Obecnie na rynku najlepszym urządzeniem HIFU jest urządzenie Sonoqueen, które skutecznie zastępuje starszą technologię Ulthera. Zabieg Sonoqueen w odróżnieniu do innych urządzeń jest bezbolesny. Osobą uprawnioną do wykonywania zabiegu HIFU na twarz jest wyłącznie przeszkolony lekarz medycyny estetycznej. Pozdrawiamy :)

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.

Chcemy Cię wysłuchać
Dołącz do dyskusji na forum Estheticon. Czekamy na Ciebie!
Reklama