Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

velashape to rewelacja

Anonim
joanna_rybinska33925
· Utworzono: 2 cze 2009 · Ostatnia odpowiedź 10 lis 2019

cześć - byłam na tej velishape - super - po trzech zabiegach mam 5 cm mniej w biodrach a jeszcze będzie jeden. nieoczekiwanie cellulitu też mi ubyło - skóra jest bardziej napięta i gładka

czy wiecie jak długo utrzymuje się taki rezultat? mi powiedzieli że 9 miesięcy - jeśli tak to super super

21 komentarzy

Reklama
  • Anonim
    Apostazy
    10 lis 2019

    Sprawdzam tylko czy można komentować

  • Anonim
    Mara761876
    27 lis 2018

    Cześć. Mam pytanie, jestem w tej samej sytuacji mam tytanową płytkę w kręgosłupie szyjnym, a chciałabym poddać się zabiegom na ramionach i udach. Czy wiesz już coś czy można wykonywać zabiegi? Będę bardzo wdzięczna za odpowiedź. Pozdrawiam Marta

  • Anonim
    hagisss747371
    25 wrz 2018
    Najlepszy komentarz

    A mg mieć zrobiony zabieg vela shape z w przypadku kiedy posiadam metalowy stabilizator w kręgosłupie?

  • Anonim
    ismena
    29 cze 2013

    hej:) robila ktoras z was zabiegi w krakowie? z gory dzieki:)

  • Anonim
    Katarzyna1987
    21 lut 2013

    Hej wszystkim chcialam dodac cos bardzo waznego Napisalam ostatnio ze zakupilam zabiegi Velashape ale okazalo sie ze salon w ktorym zakupilam te zabiegi nie posiada certyfikatu ani orginalnej maszyny Gdy tylko sie o tym zorientowalam chcialam odzyskac pieniadze poniewaz mam karte klienta gdzie po kazdy zabiegu pisali ze odbylam zabieg maszyna Velashape Salon wyparl sie ze zakupilam takie zabiegi to raz a dwa powiedzieli ze nigdy nie chcialam takiego zabiegu Na ich facebook zniknely propozycje zabiegu Velashape gdzie byla pokazana jakas dziwna maszyna na stronie internetowej tez ale w taki sposob udowodnili ze zostalam oszukana ja natomiast wydrokowalam sobie z datami wszystko wczesniej i prowadzilam z nimi rozmowe droga elektoniczna Golym okiem widac ze gdy tylko napisalam ze zostalam oszukana i ze nie posiadaja orginalnej maszyny wszystko usuneli i to ich zgubilo tak mi sie wydaje Teraz napisalam list i staram sie odzyskac pieniadze bo mam prawo i dowody:)Nazwa salonu to B beauty professional in Harrow London Ja nauczylam sie czegos przez ostatni czas bardzo waznego aby sprawdzac opinie innych ludzi oraz skutecznosc i bezpieczenstwo zabiegow potwierdzajacych certyfikatami :)

  • Anonim
    Katarzyna1987
    29 sty 2013

    POMOCY Robilam zabiegi velashape w sobote bede miala ostatni 10 zabieg i rezultatow nie mam wogole nic a salon ktory robi mi velashape nie posiada certyfikatu Maszyna to chinska podroba Co moge z tym zrobic?Czy stracilam kase i zostalam oszukana?Pomocy prosze:(

  • Anonim
    shar_pol190996
    28 sty 2013

    Uważajcie Panie na Salony ktore Informują na swojej stronie internetowej, ze wykonują zabiegi VelaShape, ale używają innego aparatu - chińskiej podróbki V8 Shape/Lipomax. Zdjęcia (z wyjątkiem zdjęcia aparatu) a także częściowo treść strony jest skopiowana ze strony www.shar-pol.pl. Okłamują tym samym swoich klientów. Aparat, którym dysponują nie ma certyfikatu FDA! Osoby zainteresowane zabiegiem VelaShape oryginalnym aparatem VelaShape firmy SYNERON zapraszamy na stronę internetową www.shar-pol.pl gdzie znajdą bazę certyfikowanych gabinetów, posiadających oryginalne aparaty.
    Zespół Shar-Pol

  • Anonim
    Katarzyna1987
    24 sty 2013

    Hej ja wlasnie koncze 10 zabiegow velashape mialam robiony brzuch i boki nie ma efektow! Nie wiem czy skora powinna byc napieta bo moja nie jest Ogolnie brzuch nic sie nie zmienil :( Siniaki mialam tylko po 1 zabiegu Ciekawa jestem dlaczego moj brzuch po takiej seri zabiegow nicwyglada inaczej no i kasa w bloto poszla Super

  • Anonim
    lili
    10 lip 2012

    Witam serdecznie, jestem po trzech zabiegach velashape i oprócz siniaków nie widzę żadnych efektów...zabiegom poddaje uda, pupę i boczki i doslownie nie zmienilo się nic. Czytam Wasze zachwyty nad urządzeniem i sie zastanawiam dlaczego na mnie nie dziala. czy Wy zauważyłyście rezultaty od razu?czy po jakimś czasie?

  • Anonim
    aga100196
    19 cze 2012

    Witam, a czy ty może byłaś właśnie na velashap w Białymstoku. Jeżeli tak, czy można wiedzieć gdzie wykonywałaś ten zabieg. Pozdrawiam A.

  • Anonim
    woman
    23 mar 2012

    We Wrocku najlepiej zrobić w DermaMed. Mają najlepsze ceny i najlepszy zespół - lekarze, fizjoterapeuci

  • Anonim
    ala90624
    19 mar 2012

    wszyscy tak polecają velashape, gdzie nie wejdę tam same pozytywy, chyba się zdecyduję i też się wybiorę :)

  • Anonim
    Ania80632
    3 lis 2011

    Cześć witam serdecznie wszystkich
    Właśnie wczoraj został otwarty nowy salon w Opolu, Grunwaldzka 1/1
    Jeśli ktoś z osób chciałby skorzystać z usług m.in VELASHAPE zapraszamy:
    Posiadamy m.in aparat VELASHAPE firmy SYNERON i rzeczywiście zabiegi na nim są bardzo skuteczne i widoczne od razu.
    W listopadzie promocja 20% rabatu na pierwsza wizytę.
    Atrakcyjne ceny zabiegów Velashape.
    Bezpłatny próbny zabieg - również Vela: środek brzucha.

  • Anonim
    monikaapl
    17 paź 2011

    cześć ! velashape to świetny aparat, wybrałam właśnie go ponieważ posiada certyfikat skuteczności FDA i sama już teraz wiem, że działa i to rewelacyjnie :) polecam

  • Anonim
    monikamonika79733
    14 paź 2011

    Witam wszyskich :) tak dla przypomnienia aparat velashap modeluje sylwetkę redukując tkankę tłuszczową i cellulit. Szukając odpowiedzniego zabiegu, z którego będę zadowolona pytałam w gabinetch o certyfikaty potwierdzające skuteczność działąnia takiego urządzenia. Niestety większość z nich takich dokumentów nie posiadała. Natomiast urządzenie velashape posiada certyfikaty FDA i CE, które potwierdzają skuteczność jej działania. Lepiej zgłębić poszukiwania i być zadowolonym tak jak ja bo to urządzenie to rzeczywiście rewelacja. Dla zainteresowanych zabieg ten można również zrobić w Białymstoku. Pozdrawiam :)

  • Anonim
    ola78883
    24 wrz 2011

    witam, korzystałam z zabiegów velashape w warszawie i jestem bardzo mile zaskoczona efektami :) super maszyna polecam !

  • Anonim
    woman
    29 sie 2011

    Witam
    Zrobiłam serie zabiegów w DermaMed Wrocław - super!!! Polecam!!!

  • Anonim
    woman
    26 sie 2011

    VelaShape to rewelacja. Potwierdzam! Zanim sie zdecydowałam, dużo przeczytałam. Robi wrażenie, że jest to ulubiona metoda gwiazd! Robilam we Wrocławiu w DermaMed. Mają super ceny! i świetną obsługę!

  • Anonim
    ada_pada
    27 lip 2011

    A czy są jakieś przeciwwskazania? Np. pękające naczynka? Bo szukam w internecie, ale nigdzie nie mogę znaleźć.

  • Anonim
    majka59224
    13 kwi 2011

    hej :) również chodzę na zabiegii velashape i są rewelacyjne !!! cm ubywają skóra staję się jędrniejsza, bardziej napięta i celluli się redukuje!!! niesamowite działanie polecam !!! :)

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.

Chcemy Cię wysłuchać
Dołącz do dyskusji na forum Estheticon. Czekamy na Ciebie!
Reklama