Chirurgia plastyczna

Lista specjalistów chirurgii plastycznej w Polska

Wybieraj spośród chirurgów plastycznych oraz klinik, które w swojej ofercie mają operacje plastyczne. Nie wiesz jaki zabieg jest odpowiedni dla Ciebie? Znajdź w swojej okolicy doświadczonego chirurga plastycznego, który pomoże Ci z wyborem zabiegu najlepszego dla Ciebie. Listę specjalistów wykonujących zabiegi chirurgii estetycznej możesz filtrować według miasta, regionu i konkretnego zabiegu.

Dr Osuch Clinic
Chirurgia Plastyczna – Warszawa
11 lat praktyki
Odpowiada w : 98%, < 1 dnia
4.8
72 rekomendacji

Jak wybrać chirurga plastycznego

Chirurgia plastyczna zwykle kojarzy się z powiększaniem biustu czy usuwaniem zmarszczek. Specjalista chirurgii plastycznej, nie dba jedynie o poprawienie wyglądu pacjenta, ale przede wszystkim koryguje zniekształcenia będące następstwem wad wrodzonych, urazów i chorób. Według polskiego prawa operacje estetyczne (takie jak powiększanie biustu, korekcja powiek i in.) mogą wykonywać również inny specjaliści. Warto jednak na tego typu zabiegi wybrać specjalistę chirurgii plastycznej, który by tę specjalizację uzyskać musiał odbyć sześcioletni kurs specjalizacyjny. Przy wyborze chirurga plastycznego ważne jest również by lekarz posiadał duże doświadczenie w wykonywaniu konkretnego zabiegu, któremu chcesz się poddać. Niemniej ważne jest również to aby chirurg zdobył Twoje zaufanie. Podczas konsultacji powinien wyczerpująco odpowiedzieć na Twoje pytania i udzielić szczegółowych informacji na temat zabiegu. Konsultacja nie zobowiązuje Cię do poddania się operacji u konkretnego lekarza, jeśli masz wątpliwości wybierz się jeszcze na kolejną konsultację do innego specjalisty.

Jakie problemy możesz rozwiązać dzięki zabiegom chirurgii plastycznej? Chirurgia estetyczna pomaga pozbyć się problemów takich jak: małe piersi, zbyt duży biust, zmarszczki, krzywy nos, garbaty nos, blizny po wypadku, nadmiar tłuszczu na brzuchu, opadające powieki i in. Do najczęściej wykonywanych zabiegów chirurgii plastycznej należą: powiększanie biustu, liposukcja (odsysanie tłuszczu), korekta powiek, modelowanie piersi, ginekomastia czy korekcja odstających uszu.