NOWA NAZWA – GLOBALNY ZASIĘG

Na początku czerwca br. doszło do zmiany naszej dotychczasowej nazwy domeny www.chirurgia-plastyczna.tv na www.estheticon.pl Automatycznie doszło również do przekierowania wszystkich adresów URL powiązanych z nazwą dotychczasowej domeny.

estheticon pl logo 1

W ciągu ostatniego roku nasz portal rozrósł się obejmując swym zasięgiem większość państw europejskich, Kanadę, USA, państwa Ameryki Łacińskiej oraz kraje arabskojęzyczne. Staliśmy się dynamicznym międzynarodowym serwisem o chirurgii plastycznej i medycynie estetycznej www.estheticon.com
Najkorzystniejszym rozwiązaniem dla wzmocnienia wizerunku lidera na światowym rynku było przyjęcie macierzystej nazwy portalu z polskim rozszerzeniem pl.
Nowa nazwa kojarzy się z medycyną estetyczną w najszerszym tego słowa znaczeniu – obejmuje zarówno zabiegi chirurgii plastycznej, dermatochirurgii, zabiegi małoinwazyjne, jak również nieinwazyjne sposoby leczenia o charakterze pielęgnacyjnym czy regenerującym wykonywane przez specjalistów. Jesteśmy przekonani, że również nowa nazwa będzie symbolem jakości świadczonych usług oraz gwarancją satysfakcji.

NOWA NAZWA – GLOBALNY Zasięg
NOWA NAZWA – GLOBALNY Zasięg

Publikowane: 27.06.2011