Bezpłatne konsultacje chirurgii plastycznej nosa

Autor:

Nos jest jedną z najbardziej widocznych części twarzy człowieka. Jego wyraźna dysproporcja lub nieprawidłowa budowa może być przyczyną zmiany wyglądu całej twarzy i co za tym idzie wielu kompleksów. Decyzja o zabiegu chirurgicznym wiąże się jednak z wątpliwościami i pytaniami, na które musi odpowiedzieć specjalista.

Operacje nosa pozwalają na zmniejszenie nosa, usunięcie garbu, wyprostowanie grzbietu nosa, korekcję skrzywionej przegrody nosa, czy też zmniejszenie czubka nosa.

Zabiegi wykonywane są w znieczuleniu ogólnym, często również w obecności lekarza laryngologa. Pacjent po zabiegu pozostaje pod kontrolą w szpitalu do następnego dnia. Okres rekonwalescencji wynosi około 10 dni.

Szpital Grupy LUX MED oferuje pełną gamę zabiegów związanych z plastyką nosa oraz poprawą jego drożności.

Wszystkie  obawy  związane z możliwościami zabiegu korekcji nosa będzie można rozwiać już 15 lipca  podczas nieodpłatnej konsultacji ze specjalistą chirurgii plastycznej w Szpitalu Grupy LUX MED, przy ul. Puławskiej 455 na warszawskim Ursynowie. Konsultacji będzie udzielać dr n. med. Lubomir Lembas, autorytet w dziedzinie chirurgii plastycznej.

Zgłoszenia będą przyjmowane do 12.07.2011 r. pod adresem mailowym aneta.pochec@luxmed.pl – przyjętych zostanie 16 pierwszych osób. Podczas zgłoszenia należy podać nr PESEL oraz numer telefonu.

Publikowane: 04.07.2011

Korekcja nosa (Operacja nosa) - Nowości

Efekty korekcji nosa - nos idealny

Dr n. med. Lubomir Lembas

Na ostateczny efekt operacji plastycznej nosa wpływa bardzo wiele zmiennych i dlatego ten wynik nie jest nigdy w stu procentach...

Więcej opinii na ten temat

Transparentny Lekarz
Specjaliści w Twojej okolicy   
Zabiegi, na które wybierają się inni