Chcesz powiększyć i ujędrnić piersi? – przyjdź i weź udział w bezpłatnym spotkaniu z chirurgami plastycznymi

Autor:

Wiele kobiet przynajmniej raz w życiu pomyślało o operacji plastycznej swojego biustu. Tylko niewielka część decyduje się jednak poddać chirurgii korekcyjnej, często z powodu lęku, jaki towarzyszy operacji. Spotkania z profesjonalistą są doskonałym rozwiązaniem. Zwłaszcza teraz, kiedy można je odbyć za darmo.

W niedzielę 9 października w Szpitalu Grupy LUX MED będzie można wziąć udział w bezpłatnych spotkaniach ze specjalistami chirurgii plastycznej. Tego dnia osoby zainteresowane tematyką korekcji piersi będą mogły zasięgnąć wiedzy specjalisty także podczas wykładu.

Piersi są postrzegane jako jeden z największych atrybutów kobiecości. Jednak nie każda kobieta jest zadowolona z wyglądu swoich piersi. Zdarza się, że są one różnej wielkości lub za małe w stosunku do proporcji całej sylwetki. Niekiedy ich kształt zmienia się po urodzeniu dzieci. Dla  wielu kobiet życiową tragedią jest konieczność poddania się mastektomii - usunięcia piersi z powodu choroby.

Brak akceptacji swojego ciała przez kobietę jest poważnym problemem. Obniża poczucie własnej wartości i przenosi się na funkcjonowanie kobiety w rodzinie i najbliższym otoczeniu. Dlatego chęć wykonania korekty wyglądu piersi lub dokonania rekonstrukcji nie jest tylko kaprysem. To sposób na uleczenie ciała i ducha. To szansa na odzyskanie szczęścia i poczucia własnej kobiecości. Dla firmy Mentor – największego na świecie producenta implantów silikonowych piersi, przywrócenie komfortu i wiary we własne siły to misja.

Zgłoszenia przyjmowane są pod numerem telefonu 696 371 220, liczba miejsc ograniczona. Wykład i konsultacje odbywać się będą od godziny 10:00 do 13.00 w Szpitalu Grupy LUX MED przy ul. Puławskiej 455 na warszawskim Ursynowie.

Uwaga! Dla wszystkich uczestniczek wykładu i konsultacji korzystne rabaty przy decyzji o zabiegu powiększania piersi w Szpitalu Grupy LUX MED – 20% zniżki na implanty piersiowe firmy Mentor. Możesz zyskać nawet do 2000 zł!

Więcej informacji na www.piersi.info.pl

Aktualizowane: 30.11.2011

Dotyczące tematu

Powiększanie piersi (Augmentacja) - Nowości

Więcej opinii na ten temat

Transparentny Lekarz
Specjaliści w Twojej okolicy   
Zabiegi, na które wybierają się inni