Endermolab® - skutecznie walczy z celulitem i nadmiarem tluszczu

Autor:

Skuteczny sposób walki z cellulitem i nadmiarem tkanki tłuszczowej za pomocą mechanicznej stymulacji tkanek

Endermolab® medyczna naturalna metoda mechanicznej stymulacji tkanek za pomocą najnowszego urządzenie medycznego pomagającego wymodelować sylwetkę i ujędrnić skórę. Jest w 100% naturalną i bezinwazyjną metodą pielęgnacji, która pozwala każdemu z nas żyć w harmonii z własnym ciałem.Badania dowiodły, że jest to jeden z najskuteczniejszych sposobów walki z cellulitem, nadmiarem tkanki tłuszczowej, wiotkością skóry ciała i twarzy oraz obrzękami. Endermolab® - umożliwia wykonywanie zabiegów zarówno na ciało (Lipomassage) jak i na twarz (Endermolift).

Endermolift® - Zagęszczenie zapobiegające starzeniu się skóry

estheticmed 1

Endermolift™ to nieinwazyjna technika oddziałująca na główne przyczyny starzenia się skóry i utratę jej gęstości. Jej celem jest rozświetlenie, ujędrnienie i zagęszczenie skóry.
W Endermolift® wykorzystana jest opatentowana Technologia LIFT. Polega ona na synergicznym działaniu dwóch klapek w komorze zabiegowej głowicy i sekwencyjnym zasysaniu skóry w celu stymulacji tkanki obwodowej. W zależności od efektu jaki chcemy osiągnąć w trakcie zabiegu, stosuje się odpowiednią częstotliwość ruchu klapek.

LPG Lifts stymulują skórę, wywołując biologiczną reakcję fibroblastów i ponownie aktywując naturalną produkcję kolagenu i elastyny. Poprawiają krążenie żylno – limfatyczne i usuwają włókniste bariery w celu ułatwienia natlenienia tkanki.

1 2 3 4
Zmarszczki mimiczne i lifting twarzy Wyszczuplenie podbródka
  5 6   7 8
Redukcja zmarszczek  Ujędrnienie dolnych partii ciała

Lipomassage® - modelowanie sylwetki

estheticmed 6
Zredukowanie cellulitu

Zadaniem zabiegów na ciało jest wyszczuplanie, wygładzanie, ujędrnianie oraz modelowanie sylwetki. Skutkiem działania Lipomassage na komórki tłuszczowe jest reaktywacja naturalnego procesu lipolizy, rozpoczynającej eliminację ich zawartości. Uwolniony tłuszcz zamieniany jest w energię, która pobudza proces metabolizmu.
Opatentowane rolki LPG, z możliwością dostosowania prędkości obrotów oraz kierunku, z funkcją ciągłego lub sekwencyjnego zassania, delikatnie ugniatają skórę i nagromadzony pod nią zapas tłuszczu, stymulując proces lipolizy (uwalniania tłuszczu). Badania kliniczne potwierdziły, że po 8 tygodniach zawartość kolagenu i elastyny w skórze znacznie wzrasta, a proces lipolizy zwiększony jest o 70%.

Jakie są zalecenia w trakcie serii zabiegowej?

Wskazana jest aktywność fizyczna, dieta niskotłuszczowa, picie dużej ilości wody. Zabiegi, które pomogą wymodelować sylwetkę to: Med Contour Medical oraz Radiofrekwencja Accent.

Medyczne zastosowanie Endermolab®

Zabiegi wykonywane medycznym urządzeniem Endermolab®, oprócz działania przeciwstarzeniowego i modelującego sylwetkę, stosowane są np. przed i po liposukcji, w połączeniu z innymi procedurami medycyny estetycznej dla zwiększenia efektów końcowych terapii, w leczeniu blizn pooparzeniowych i pooperacyjnych, niewydolności naczyniowej, obrzęków (w tym limfatycznych), sztywności, skurczów i bólów mięśni, rehabilitacji ścięgien i więzadeł oraz w terapii bólów pooperacyjnych czy fibriomialgii.

Aktualizowane: 06.02.2014

Autor

Panel zabiegowy Bieńkowscy Clinic® obejmuje zabiegi odmładzające; leczenie blizn, rozstępów oraz zmian naczyniowych. Naszą specjalnością są także małoinwazyjne techniki operacyjne z zakresu medycyny regeneracyjnej oraz inne zabiegi chirurgiczne i ginekologii estetycznej.

Alternatywa liposukcji – nieinwazyjne usuwanie tłuszczu i cellulitu - Nowości

VANQUISH

Revival Clinic - Klinika Medycyny Estetycznej i...

Najnowsza metoda modelowania sylwetki i redukcji tkanki tłuszczowej.

VANQUISH
Revival Clinic - Klinika Medycyny Estetycznej i...

Więcej opinii na ten temat

Anonymous 10.09.2012
Warto

Jestem pacjentka Dr Kepy od kilku lat. Przyjezdzam do niego z Berlina i musze przyznac ze warto, jestem bardzo zadowolona z mojego wygladu. Ostatnim sprobowalam nowego zabiegu usuwajacego tluszcz Po jednej sesji 6 cm mni... Więcej 

1 Lubię to  
Transparentny Lekarz
Specjaliści w Twojej okolicy   
Zabiegi, na które wybierają się inni