Icoone Laser – zyskaj ciało swoich marzeń

Icoone Laser – zyskaj ciało swoich marzeń
Lekarz z ponad 20 letnim doświadczeniem. Prowadzi własną klinikę medycyny estetycznej Estetica Nova w Warszawie. Kształciła się u wybitnych specjalistów z całego świata. Jest trenerem marki Radiesse.
Utworzono: 28 lis 2017 · Zaktualizowano: 5 maj 2020
icoone laser
Icoone Laser łączy technologię masażu podciśnieniowego, światła LED, a także lasera diodowego.

Marzenie o idealnej sylwetce bywa trudne do zrealizowania – czasem nawet zdrowy styl życia i siódme poty wylewane na siłowni nie są w stanie zlikwidować uporczywego tłuszczyku na brzuchu, cellulitu czy nadmiaru wiotkiej skóry. – Problemy z nadmiarowymi kilogramami czy niewielkimi, ale uporczywymi niedoskonałościami ciała bywają bardzo częste wśród naszych pacjentów – mówi dr Ewa Rybicka z kliniki Estetica Nova. – Dlatego staramy się poszerzać i doskonalić ofertę zabiegów, które mają działanie wyszczuplające i modelujące.

Polecamy zabieg Cellactor wykorzystujący falę akustyczną do redukcji cellulitu oraz nadmiaru tkanki tłuszczowej. Teraz możemy zaproponować nowość – działający w jeszcze szerszym zakresie Icoone Laser.

Jedno urządzenie, trzy technologie

Icoone Laser jest urządzeniem łączącym technologie masażu podciśnieniowego, zapewniającego wielowymiarową stymulację skóry, światła LED, zwiększającego produkcję kolagenu i elastyny oraz poprawiającego elastyczność skóry, a także lasera diodowego, redukującego ilość komórek tłuszczowych. – Zaletą zabiegu Icoone Laser jest jego wszechstronność: modeluje sylwetkę, redukuje tkankę tłuszczową, cellulit i obrzęki oraz ujędrnia skórę zarówno ciała, jak i twarzy – mówi dr Rybicka. – To urządzenie o wielu możliwościach, dzięki czemu sprosta potrzebom nawet najbardziej wymagających klientów.

Pielęgnacja i leczenie

W zależności od zastosowanego programu i wybranej głowicy, Icoone Laser może być wykorzystywany w zabiegach typowo kosmetycznych, jak modelowanie sylwetki czy ujędrnianie skóry. Dzięki zastosowaniu specjalistycznych programów medycznych Icoone zalecamy przy pielęgnacji skóry z bliznami pooperacyjnymi i pooparzeniowymi, przy bólach mięśni, obrzękach, przed i po zabiegach chirurgicznych, a także u osób uprawiających sport w celu przyspieszenia regeneracji organizmu. – Spektrum problemów, w których rozwiązaniu pomaga zabieg, jest bardzo szerokie. Połączenie masażu podciśnieniowego, światła LED i lasera pozwala uzyskać spektakularny efekt redukcji tkanki tłuszczowej oraz wygładzenia i ujędrnienia skóry.

Wyjątkowa technologia Multi Mikrostymulacji, oparta na pracy głowic masujących wyposażonych w rolki z licznymi mikrootworami, działa precyzyjnie i dogłębnie na każdym milimetrze skóry, bez ryzyka jej uszkodzenia czy rozciągania – podkreśla ekspertka kliniki Estetica Nova. – Polecam również wykorzystanie Icoone Laser do zabiegów odmładzających. Specjalne głowice przystosowane do pracy w okolicach twarzy, oczu, szyi i dekoltu poprawiają owal i jędrność skóry, nadając jej młody wygląd. Widoczne i długotrwałe rezultaty zapewnia wykonanie 8-10 zabiegów – w zależności od problemu i jego nasilenia.

Ze względu na nieinwazyjność i brak odczuć bólowych Icoone Laser może być stosowany nawet codziennie, jeśli jest taka potrzeba. To świetna metoda, która do przeprowadzania zabiegów łączy zarówno wskazania kosmetyczne jak i medyczne.

rybicka
Dr Ewa Rybicka, lekarz medycyny estetycznej, Estetica Nova
Poproś o ofertę jednym kliknięciem
Przedstawimy Ci ofertę bezpłatnie!

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.