W poszukiwaniu idealnego sposobu na młodszy wygląd

Autor:

Z roku na rok stajemy się coraz bardziej wyedukowani w kwestii procesów starzenia się oraz sposobów na ich spowolnienie. Szukamy rozwiązań, które pomogą zachować młodzieńczy wygląd skóry, zadziałają skutecznie i bez ryzyka efektów ubocznych. Na pomoc przychodzi gama produktów marki Juvéderm® opartych na technologii Vycross™ , gwarantując naturalny efekt zabiegów przy zachowaniu maksymalnego bezpieczeństwa. O preparatach Juvéderm® rozmawiamy z lekarzem − Michałem Kaniowskim.

Panie Doktorze, dlaczego akurat preparaty Juvéderm®? Michał Kaniowski1

Z upływem czasu nasza skóra traci zapas kwasu hialuronowego, który wchłania wodę i gwarantuje odpowiednie nawilżenie. To jedna z przyczyn powstawania tak niechcianych przez nas zmarszczek, bruzd i fałdek. Obecnie kwas hialuronowy można znaleźć w wielu produktach kosmetycznych, ale tak naprawdę tylko preparaty wypełniające są w stanie dostarczyć zasoby tego kwasu do głębokich warstw skóry i przywrócić jej utraconą objętość i elastyczność. Nasza twarz wcale nie musi tracić witalności, a dzięki preparatom Juvéderm®możemy się cieszyć młodzieńczym wyglądem na dłużej − tłumaczy doktor Kaniowski.

Czym różnią się poszczególne preparaty z gamy produktów Juvéderm®?

Linia preparatów Juvèderm® oferuje pełną gamę wypełniaczy przeznaczoną do różnych obszarów twarzy. JUVEDÉRM® VOLBELLA™ with Lidocaine − do korekty ust i ich okolicy oraz do okolicy oka, JUVEDÉRM® VOLUMA™ with Lidocaine − do przywracania objętości twarzy oraz JUVEDÉRM®VOLIFT™ with Lidocaine – do wygładzania głębokich zmarszczek i poprawiania konturu twarzy. Osiągane dzięki nim rezultaty to już nie tylko kompleksowa rewitalizacja, ale efekt naturalnego liftingu i uzupełnienia utraconej objętości.

Na czym polega innowacyjność tych wypełniaczy?

Preparaty Juvèderm®, dzięki zastosowaniu nowatorskiej technologii Vycross™, mają konsystencję gładkiego żelu, co umożliwia łatwe przenikanie do wnętrza skóry, zapewniając jej naturalny wygląd i dotyk. Dzięki zawartości lidokainy – łagodnego miejscowego środka znieczulającego, zabieg jest bardziej komfortowy i powoduje, że ból w czasie iniekcji jest słabszy niż w przypadku stosowania produktów bez znieczulenia. Pacjent może szybko powrócić do codziennych czynności ze względu na minimalną inwazyjność i szybkie działanie wypełniacza – wyjaśnia doktor Kaniowski.

Jak zdecydować, który z preparatów będzie najlepiej odpowiadał naszym potrzebom?

Kiedy dostrzegamy na swojej twarzy pierwsze oznaki starzenia się zależy nam zarówno na bezpieczeństwie, jak i na osiągnięciu naturalnego efektu wypełnienia zmarszczek, poprawieniu konturów twarzy i rozświetleniu skóry wokół oczu. Ponieważ każdy typ skóry ma inne potrzeby, decyzję o wyborze rodzaju wypełniacza polecam podjąć wspólnie ze swoim lekarzem.

JUVEDÉRM® VOLIFT™ with Lidocaine to najnowszy produkt z rodziny wypełniaczy na bazie kwasu hialuronowego, służący do konturowania twarzy i leczenia głębokich zmarszczek takich jak fałdy nosowo-wargowe. Umożliwia on uzyskanie harmonijnych i długotrwałych efektów utrzymujących się do 15 miesięcy. Zabieg z zastosowaniem preparatu JUVÉDERM® VOLBELLA™ with Lidocaine podkreśla kształt ust, wygładza pionowe zmarszczki i wypełnia zagłębienia w kącikach ust. Gładka i delikatna konsystencja umożliwia dostosowanie terapii do indywidualnego kształtu warg, zwiększając ich objętość przy jednoczesnym zachowaniu ich naturalnego charakteru. JUVÉDERM® VOLBELLA™ with Lidocaine to uniwersalny produkt stosowany nie tylko w okolicy ust, ale także sprawdzający się w rewitalizacji okolicy oka oraz wypełnieniu drobnych zmarszczek, utrzymujący się nawet do 12 miesięcy. JUVÉDERM® VOLUMA™ with Lidocaine przywraca twarzy odpowiednie proporcje i utraconą objętość. Subtelnie odtwarza kształt policzków, podnosząc je i ujędrniając. Nadaje podbródkowi młodzieńczą jędrność i lekkość, podkreśla zarys kości policzkowych. Liniom żuchwy, czoła i skroni dodaje łagodności. Już po jednym zabiegu można zauważyć pełniejsze, bardziej harmonijne kontury, a twarz zyskuje zdecydowanie odświeżony wygląd. JUVÉDERM® VOLUMA™ with Lidocaine daje długotrwały efekt liftingu widoczny nawet do 18 miesięcy. Rezultat zabiegu jest wyraźny, a twarz wygląda naturalnie – tłumaczy doktor Kaniowski.

Bezpieczeństwo i skuteczność preparatów Juvèderm® zostały potwierdzone licznymi badaniami klinicznymi. Dzięki wykorzystaniu najnowszych technologii preparaty Juvèderm® dają gwarancję najwyższej jakości oraz maksymalnie dobrego i długotrwałego efektu.

 

 

Aktualizowane: 07.04.2017

Dotyczące tematu

Kwas hialuronowy: Saypha, Restylane, Juvederm, Stylage - Nowości

Więcej opinii na ten temat

Warto     

W marcu po raz kolejny miałam ogromną przyjemność gościć w klinice Medivita w Tarnowie. O atmosferze i profesjonalizmie tego miejsca pisałam już wielokrotnie, to tez z ogromną przyjemnością zawsze tam powracam. Która z n... Więcej 

1 Lubię to  
Transparentny Lekarz
Specjaliści w Twojej okolicy   
Zabiegi, na które wybierają się inni