Implanty piersiowe MENTOR® - bezpieczeństwo, różnorodność, doświadczenie

Implanty piersiowe MENTOR® - bezpieczeństwo, różnorodność, doświadczenie
Katarzyna Wrzosek
Katarzyna Wrzosek
Utworzono: 27 wrz 2018 · Zaktualizowano: 5 maj 2020
download

Podstawowe informacje

Implanty piersiowe MENTOR® wypełnione są żelem MemoryGel®, dzięki czemu przypominają w dotyku naturalną tkankę piersiową. Spełniają najwyższe wymagania dotyczące jakości i bezpieczeństwa, o czym świadczą liczne badania kliniczne wykonane na ponad 256 tys. pacjentek.  Implanty MENTOR® jako jedne z nielicznych posiadają  amerykański, rygorystyczny certyfikat jakości FDA, który dopuszcza sprzedaż tych implantów na rynku amerykańskim.

Form stable implants dr Teitelbaum Archiv Mentor

Kształty, rozmiary, profileZastosowanie implantów MENTOR® daje spektakularne rezultaty. Dobrze dobrane implanty wyglądają naturalnie i pięknie. Wszystko zalezy od odpowiedniego doboru implantów piersiowych.


MENTOR® posiada w swojej ofercie szeroką gamę implantów okrągłych i anatomicznych o różnej wielkości i projekcji, dlatego można je dobrać dla każdej kobiety, uwzględniając jej budowę ciała oraz upodobania i oczekiwania.

  • IMPLANTY OKRĄGŁE dają wrażenie pełnych, podniesionych piersi. Ich profil (odwzorowanie konturu, kształtu) przypomina mniejszą lub większą półkulę, zależnie od wysokości projekcji profilu. Implanty firmy MENTOR posiadają kilka wysokości projekcji: standardową, średnią, wysoką i ultrawysoką. Implanty o wysokim profilu High Profile i Ultra High Profile przeznaczone są dla kobiet, które oczekują większej projekcji piersi i które mają wąską klatkę piersiową. Implanty okrągłe wypełnione są substancją żelową przypominającą w dotyku naturalną tkankę piersi. Oferowane są w dwóch stopniach gęstości żelu: Cohesive I i II. Nowością wśród implantów okrągłych są MemoryGel™ Xtra. Innowacyjna budowa implantu zapewnia efekt super push-up.
  • IMPLANTY PROFILOWANE firmy MENTOR® są zbliżone kształtem do typowego i bardzo naturalnego, łezkowatego wyglądu kobiecych piersi. Dostępnych jest aż 9 różnych modeli, dzięki którym można bardzo precyzyjnie dobrać kształt implantów do każdej sylwetki. Trzy różne wysokości implantów pozwalają dopasować je do długości klatki piersiowej. Zastosowany w nich unikatowy, technologicznie zaawansowany żel silikonowy MemoryGel™ o dużej gęstości zapewnia niezmienność ich kształtu niezależnie od ułożenia ciała. Opatentowana tekstura Siltex™ powlekająca implant zapobiega jego rotacji i przemieszczeniom. Są naturalne i przyjemne w dotyku. 

Kobiety, które decydują się na protezy silikonowe piersi, powinny wziąć pod uwagę, że staną się one częścią ich ciała na  wiele lat, a jakość implantów jest bardzo istotnym czynnikiem zapewniającym nie tylko dobry wygląd, ale przede wszystkim bezpieczeństwo. Warto zadbać, by wybrane implanty piersiowe były bardzo dobrej jakości. Taką jakość zapewnia firma MENTOR®, której implanty posiadają amerykański certyfikat FDA.

Mentor


Materiał do wykonania implantówMENTOR® stawia na jakość. Producent uważa, że produkt najwyższej jakości to podstawa, a nie luksus. Dlatego przy produkcji implantów  stosuje wyłącznie oryginalny, medyczny żel silikonowy MemoryGel®. Produkcja otoczki implantu jest w pełni zautomatyzowana, a perfekcyjne wykończenie jej powierzchni zapewniają unikatowe, nowoczesne technologie. Przed opuszczeniem fabryki każdy implant MENTOR® przechodzi indywidualną kontrolę.

Powierzchnia implantów 

Opatentowana powierzchnia implantów piersiowych MENTOR® - SiltexTM -

  • wytwarzana jest przez precyzyjne odciski z pianki poliuretanowej (PU). Dzięki tej unikatowej technologii implanty są bezpieczne, ponieważ nie dochodzi do chemicznego rozpadu pianki PU w ​​ciele, oraz tekstura jest na tyle chropowata, że zapobiega tworzeniu się blizny wokół implantu oraz jego przekręceniu. Jednocześnie jednak jest na tyle delikatna, że nie drażni otaczających implant tkanek. Dlatego właśnie, z medycznego punktu widzenia, obróbka powierzchni implantu jest bardzo ważna. Implanty teksturowane Siltex są lepiej akceptowane przez organizm, znacznie zmniejszają ryzyko możliwych powikłań, takich jak rotacja, przemieszczenie implantu lub zaciskanie się torebki łącznotkankowej. 

Statystycznie  najmniej powikłań pooperacyjnych zarejestrowano po użyciu implantów piersi Mentor profilowanych z powierzchnią Siltex™.

Warunki gwarancji


Bezpieczeństwo i opieka nad pacjentką stanowi priorytet firmy MENTOR® nie tylko podczas zabiegu, ale i po nim. MENTOR® zapewnia najszerszy program gwarancyjny dla kobiet z implantami Mentor zawierającymi żel silikonowy MemoryGel®.

MENTOR® oferuje dożywotnią gwarancję na potwierdzone pęknięcie implantu z powodu zużycia lub rozwarstwienia. Pełną informacja na temat gwarancji PatientCare dostępna jest pod adresem: http://piersi.info.pl/plan-gwarancyjny/

Gdzie produkuje się implanty

Produkcja implantów  MENTOR®  odbywa się w krajach rozwiniętych - USA i Holandii, dzięki czemu możliwe jest zapewnienie najwyższej jakości i wysokiego poziomu całego procesu technologicznego.

Mentor

Jakie certyfikaty posiadają implanty MENTOR®

Implanty piersi MENTOR® od 1995 posiadają certyfikat CE obowiązujący na terenie Europy. Od 2006 r. implanty MENTOR® posiadają również zgodę Amerykańskiej Agencji ds. Żywności i Leków na sprzedaż implantów MENTOR® na terenie USA. Do wyznaczonych przez FDA badań klinicznych MENTOR® włączył ponad 256 000 implantów.

Czym implanty MENTOR® różnią się od implantów konkurencji

Jakość i bezpieczeństwo implantów MENTOR® potwierdzona jest badaniami klinicznymi z udziałem tysięcy pacjentek. Na tle konkurencji implanty MENTOR® dają najmniej możliwych powikłań. Unikalna powierzchnia Siltex™ zmniejsza ryzyko komplikacji pooperacyjnych, a oryginalny MemoryGel posiada swoistą pamięć, dzięki czemu przy pęknięciu implantu żel pozostaje na miejscu i nie dochodzi do jego wycieku do organizmu. Implanty MENTOR® posiadają certyfikaty CE i FDA.

Dlaczego warto wybrać markę MENTOR®

Kobiety, które decydują się na protezy silikonowe piersi, powinny wziąć pod uwagę, że staną się one częścią ich ciała na wiele lat, a jakość implantów jest bardzo istotnym czynnikiem zapewniającym nie tylko dobry wygląd, ale przede wszystkim bezpieczeństwo. Warto zadbać, by wybrane implanty piersiowe były bardzo dobrej jakości. Taką jakość zapewnia firma MENTOR, której implanty posiadają amerykański certyfikat FDA.

MENTOR®, to najwyższa jakość, bezpieczeństwo i doskonały efekt estetyczny. MENTOR® jest najpopularniejszą marką implantów na świecie. Ponad 5 milionów kobiet jest szczęśliwymi posiadaczkami pięknych piersi z implantami MENTOR®.

Wybierz dobrze, wybierz mądrze, wybierz Mentor

Autor: P.A.D. Technologies - dystrybutor Mentor w Polsce.

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.